• Новак
Billabong Мажите е Класичен недела Пациентот Кратко Sleeve Кратко Sleeve Кошула

Billabong Мажите е Класичен недела Пациентот Кратко Sleeve Кратко Sleeve Кошула

DEN 714.00

Достапност
Достапно за нарачка

58% Органски Памук, 42% Viscose.Увезени.Копче затворање.Рака Мие Само.Се Водат Измислица.Градите Џеб на Предната страна.Кратко sleeve печатени плетени врвот со механички водат.Карактеристики вклучуваат сезонски minimark печати, градите џеб и копчето надолу јака.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Kevinart Привремени Тетоважи Кит Браун Тетоважа Комплет 2 Шишиња 1 Мл Temp Тетоважа Комплет Полу Постојан неограничена

Пакет За : 2 Шишиња привремени тетоважи мастило, 60 компјутери stencils, 4 парчиња сликарство памук брисеви, 2 п

DEN 239.76