• Новак
PetSafe Ѕид Влез За Полнење SmartDoor

PetSafe Ѕид Влез За Полнење SmartDoor

DEN 2230.80

Достапност
Достапно за нарачка

ЛЕСЕН за ИНСТАЛАЦИЈА : Комплет овозможува лесно поставување на Големи Pet Safe Електронски Smart Door во сите внатрешни или надворешниот ѕид до 7 1/4" дебела.TELESCOPING ДИЗАЈН : Telescoping дизајн овозможува брза инсталација од страна на кадрирање ѕид отвор.ОНА што Е ВНАТРЕ : Комплет вклучува надворешен рамка, тунел, инсталација на хардвер, сечење дефиниција и детални инструкции за инсталација.СПЕЦИФИКАЦИИ : За инсталација во внатрешноста или надворешноста ѕидови 4 3/4" до 7 1/4" дебел; подебели ѕидови бара Ѕид на Тунел Продолжување за Големи Електронски Smart Door, се продава одделно.Отсечени големина : 14 7/16 x 21 15/16 инчи.Големина На : Големи.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат