• Новак
Kraft Партија Материјали, Хартија Салфети (Brown, 7.8 x 4.4 Во, 200 Парчиња)

Kraft Партија Материјали, Хартија Салфети (Brown, 7.8 x 4.4 Во, 200 Парчиња)

DEN 359.76

Достапност
Достапно за нарачка

ПАРТИЈА САЛФЕТКИ : Додади ја оваа салфетка поставена на вашиот kraft партија потрошен материјал за претстојните дипломирањето партија, деца роденден, бебе туш, годишнина, одмор, свадби, или семејни собири.ЗАШТИТЕТЕ го ВАШИОТ ПОВРШИНИ : Чувајте ги вашите маси чисти и дамка-слободни од истури храна, млеко, сок, или сода; многу абсорбента и мек за да се обезбеди удобно јадење искуство.КВАЛИТЕТ на САЛФЕТКА, ВО ВРЕДНОСТ ЦЕНА : Секој kraft хартиена салфетка е 2-ply да се осигура дека тоа не солза лесно кога се користи.ДИМЕНЗИИ : Ручек салфетки мерка 7.8 x 4.4 инчи.ЗАШТЕДИТЕ ПАРИ, КУПУВА НА ГОЛЕМО : заштеда на време и пари со овој дел салфетка pack; вклучува вкупно 200 салфетки за да се обезбеди да имате доволно за претстојната се заедно.Додадете овие разноврсна пијалаци салфетки за да ја вашиот претстојните коктел партија bachelorette, ангажман, свадба прием, годишнина, матура, пензионирање, одмор или роденден.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Адвокатско Часовници Хронограф Нерѓосувачки Челик Водоотпорен Датум Аналогни Кварц Види Бизнис Зглоб Часовници

★Мултифункционален Дизајн ★ : Три мултифункција мали бира поддршка stopwatch (стоперка) и датумот во календ

DEN 1439.76

Kevinart Привремени Тетоважи Кит Браун Тетоважа Комплет 2 Шишиња 1 Мл Temp Тетоважа Комплет Полу Постојан неограничена

Пакет За : 2 Шишиња привремени тетоважи мастило, 60 компјутери stencils, 4 парчиња сликарство памук брисеви, 2 п

DEN 239.76