• Новак
Fruhdi Подигнете Столици Моќ Recliners 2 Копчето 5 Pin Рака Контрола Далечински со Осветлување

Fruhdi Подигнете Столици Моќ Recliners 2 Копчето 5 Pin Рака Контрола Далечински со Осветлување

DEN 719.76

Достапност
Достапно за нарачка

Оваа контрола има две копчиња за до & долу кои имаат сина светлина кога се притиснати.Се работи за okin, limoss, kaidi, mulin, fbs и други брендови стол мотори.Можете да ги користите на catnapper, гордост, lazyboy, златна, catnapper и многу различни брендови на recliners и подигнете столици кои ги користат 5 pin круг приклучок, како што гордост рака контрола ELEASMB7337. 6.6 ft должина подигнете столици кабелска, 180 степени агол plug на крајот.Лесно да се инсталира, горе и долу копчиња за две функции.Оваа контрола има две копчиња за до & долу кои имаат сина светлина кога се притиснати.Можете да ги користите за гордост, lazyboy, златна, catnapper и многу различни брендови на recliners и подигнете столици кои ги користат 5 pin круг приклучок.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Kevinart Привремени Тетоважи Кит Браун Тетоважа Комплет 2 Шишиња 1 Мл Temp Тетоважа Комплет Полу Постојан неограничена

Пакет За : 2 Шишиња привремени тетоважи мастило, 60 компјутери stencils, 4 парчиња сликарство памук брисеви, 2 п

DEN 239.76

Адвокатско Часовници Хронограф Нерѓосувачки Челик Водоотпорен Датум Аналогни Кварц Види Бизнис Зглоб Часовници

★Мултифункционален Дизајн ★ : Три мултифункција мали бира поддршка stopwatch (стоперка) и датумот во календ

DEN 1439.76