• Новак
Градина Црево Брзо се Поврзете 20 Компјутери Капе Лента 5/8 Заклучи Offtake Наводнување капка по капка Цевка Фитинзи за Заклучување Орев Фитинг За Наводнување на Вода Цр

Градина Црево Брзо се Поврзете 20 Компјутери Капе Лента 5/8 Заклучи Offtake Наводнување капка по капка Цевка

DEN 624.00

Достапност
Достапно за нарачка

Безбедна конекција.На лесен-за-одвои адаптер обезбедува тесна, безбедно одговара и течење-бесплатна конекција.Тоа е како тесни и безбедно како воздушниот компресор додаток и нема да излегуваат во јавноста.Ова Заклучување тип Директно конектор е широко се користат во хортикултура наводнување, балкон градинарство, градина наводнување и други места.Производи со користење на нови високо-квалитетни пластични, стабилен квалитет, долг животен век.Тоа се широко прифатени од страна на корисниците.Тип 1 Конекција големина:DN16,6mm Или Тип 2 Конекција големина:DN16,10мм.Пакување : 20 Компјутери.Квалитетот на овие адаптери надминува било брз полнач сте се обиделе пред.Ова е тип на квалитет никогаш не ќе го жалам за купување.Ова Заклучување тип Директно конектор е широко се користат во хортикултура наводнување, балкон градинарство, градина наводнување и други места.Производи со користење на нови високо-квалитетни пластични, стабилен квалитет, долг животен век.Тоа се широко прифатени од страна на корисниците.Тип 1 Конекција големина:DN16,6mm Type 2 Конекција големина:DN16,10mm Packaging : 20 Компјутери.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Адвокатско Часовници Хронограф Нерѓосувачки Челик Водоотпорен Датум Аналогни Кварц Види Бизнис Зглоб Часовници

★Мултифункционален Дизајн ★ : Три мултифункција мали бира поддршка stopwatch (стоперка) и датумот во календ

DEN 1439.76

Kevinart Привремени Тетоважи Кит Браун Тетоважа Комплет 2 Шишиња 1 Мл Temp Тетоважа Комплет Полу Постојан неограничена

Пакет За : 2 Шишиња привремени тетоважи мастило, 60 компјутери stencils, 4 парчиња сликарство памук брисеви, 2 п

DEN 239.76