• Новак
Обновливи Празни Рецепт Пилула Шишиња, 13 Dram Шишенцето Контејнери (50 Парчиња)

Обновливи Празни Рецепт Пилула Шишиња, 13 Dram Шишенцето Контејнери (50 Парчиња)

DEN 988.80

Достапност
Достапно за нарачка

Обновливи Рецепт Шишиња : Овие портокал рецепт шишиња дојде со бели капи и се совршени за лекарите, лаборатории, болници, и ветеринари.Лесен за Користење : Употреба на обновливи пилула шишиња за да се пополни со твоите лекови и понесете со вас внатре purses и торби; caps се лесно да се отвори и затвори за да се обезбеди лековите е безбедно се чуваат.Големина : Секој пластични пилула сад мерки околу 2.7 инчи висок и може да се одржи до околу 13 drams на медицината.Висок Квалитет : рецепт шишиња се изработени од квалитетни пластични да се обезбеди лекови не се истури од.Она што се Вклучени : Доаѓа со 50 обновливи аптека контејнери со кечиња.Чувајте ги вашите лекарства организиран благодарение на оваа група на 50 обновливи рецепт пилула контејнери.Шишиња дојде во јасен, портокалова боја со бела pushdown капи.Секој пластичен сад има капацитет од 13 drams и идеални за чување на апчиња, витамини и додатоци.Тие се исто така погодни за лекарите, лаборатории, болници, и ветеринари.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Kevinart Привремени Тетоважи Кит Браун Тетоважа Комплет 2 Шишиња 1 Мл Temp Тетоважа Комплет Полу Постојан неограничена

Пакет За : 2 Шишиња привремени тетоважи мастило, 60 компјутери stencils, 4 парчиња сликарство памук брисеви, 2 п

DEN 239.76

Адвокатско Часовници Хронограф Нерѓосувачки Челик Водоотпорен Датум Аналогни Кварц Види Бизнис Зглоб Часовници

★Мултифункционален Дизајн ★ : Три мултифункција мали бира поддршка stopwatch (стоперка) и датумот во календ

DEN 1439.76