• Новак
ШЕФ на Аудио Системи PF2200 Фантом 2200 Вати, Канал 4, 2 4 Ohm Стабилна Класа AB, Полн Спектар, Bridgeable, Mosfet Автомобил Засилувач со Далечинска Контрола Subwoofer

ШЕФ на Аудио Системи PF2200 Фантом 2200 Вати, Канал 4, 2 4 Ohm Стабилна Класа AB, Полн Спектар, Bridgeable,

DEN 3637.44

Достапност
Достапно за нарачка

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени. 550 W MAX Моќ @ 2 Ohm x 4 Канали. 275 W MAX Моќ @ 4 Ohm x 4 Канали. 1100 W MAX Премостени Моќ @ 4 Ohm x 2 Канали.Полн Опсег, Класа А / Б топологија која како рбет, MOSFET Напојување.Ниско и Високо Ниво Влезови, Променлива Филтер, Променлива Бас Поттик.Далечински Subwoofer Контрола, Црвени LED позадинско осветлување Осветлување.Димензии : Длабочина 15.5" x Ширина 10.3" x Висина 2.3". 6 Година Platinum Онлајн Продавач Гаранција.Стил : 2200 Вати 4 Канал.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Kevinart Привремени Тетоважи Кит Браун Тетоважа Комплет 2 Шишиња 1 Мл Temp Тетоважа Комплет Полу Постојан неограничена

Пакет За : 2 Шишиња привремени тетоважи мастило, 60 компјутери stencils, 4 парчиња сликарство памук брисеви, 2 п

DEN 239.76