• Новак
На Hillman Група 964596 5/16 x 5-Инчен Нерѓосувачки Челик Хексадецимален Заостануваат Завртка, 10-Пакет

На Hillman Група 964596 5/16 x 5-Инчен Нерѓосувачки Челик Хексадецимален Заостануваат Завртка, 10-Пакет

DEN 492.96

Достапност
Достапно за нарачка

Должината На Заостануваат Завртка Се Мери Од Dunderhead Имајќи Површината На Совет На Завртка.Хексадецимален Главата Е Лесно Управувано Со Едноставни Клучеви И Бара Минимално Царинење Над Fastener.Нерѓосувачки Челик.Од Името На Брендот : На Hillman Група.Опис на производот Хексадецимален Заостануваат Завртки се користи за директно прицврстување во дрво површини.Тие се користат со задоцнување штит и заостануваат навртки може да се користи во ѕидот и апликации.На хексадецимален глава шест еднострани и идеален за лесно и брзо возење инсталација.На теми на заостануваат завртки се дизајнирани за вградување во шумата, наместо да се потпираат на лешник за да се обезбеди конекцијата.Од Производителот Хексадецимален Заостануваат Завртки се користи за директно прицврстување во дрво површини.Тие се користат со задоцнување штит, и заостануваат навртки може да се користи во ѕидот и апликации.На хексадецимален глава шест еднострани и идеален за лесно и брзо возење инсталација.На теми на заостануваат завртки се дизајнирани за вградување во шумата, наместо да се потпираат на лешник за да се обезбеди конекцијата.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Адвокатско Часовници Хронограф Нерѓосувачки Челик Водоотпорен Датум Аналогни Кварц Види Бизнис Зглоб Часовници

★Мултифункционален Дизајн ★ : Три мултифункција мали бира поддршка stopwatch (стоперка) и датумот во календ

DEN 1439.76