• Новак
Селски Barnwood Влез Троседот Табела со Del Hutson Дизајни (Бела)

Селски Barnwood Влез Троседот Табела со Del Hutson Дизајни (Бела)

DEN 3116.16

Достапност
Достапно за нарачка

Entryway табела простор за слики, додатоци и украси.Рачно изработени во САД користејќи високо Квалитетни Рекултивираните дрво.Додава убава селски акцент да се дома.Оваа barnwood Влез табела е направен од 100% рекултивираните дрво.Целосно составуваат и подготвен за употреба.Боја : Бела.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Kevinart Привремени Тетоважи Кит Браун Тетоважа Комплет 2 Шишиња 1 Мл Temp Тетоважа Комплет Полу Постојан неограничена

Пакет За : 2 Шишиња привремени тетоважи мастило, 60 компјутери stencils, 4 парчиња сликарство памук брисеви, 2 п

DEN 239.76