• Новак
САД Стандардна Опрема (ZG T7.5R-456R) Прстен & Назабена Опрема Поставена за Тојота 7.5 Обратна Диференцијална Ротација

САД Стандардна Опрема (ZG T7.5R-456R) Прстен & Назабена Опрема Поставена за Тојота 7.5 Обратна Диференцијална

DEN 4233.12

Достапност
Достапно за нарачка

САД Стандард прстен и крило множества се вистинскиот избор за да додадете доверба на вашиот инсталирате.САД Стандардна Опрема нуди целосна линија на прстен и крило групи за различни заеднички и тешко да се најде апликации.САД стандардна опрема нуди стандарден една година гаранција од дефекти на нивните прстен и крило сетови.Овој производ се користи во 4.56 оска сооднос.Стил : Toyota 7.5 Разл Рев Пред 4.56 Сооднос САД Стандард испорачува висок квалитет прстен и pinions во пристапна цена.Произведени со истите спецификации како ОЕМ нашите брзини се сигурни, силна и лесно да се постави.САД Стандард брзини направи одличен избор за замена брзини и cid промени.ПРСТЕН & НАЗАБЕНА ОПРЕМА ПОСТАВУВА.Високи Перформанси САД Стандард Прстен & Pinions се користи најмногу држава на уметноста компјутерски софтвер за инженер брзини кои се силни, лесен за инсталација, и да се обезбеди години на трајни перформанси.ИНСТАЛАЦИЈА КОЛЕКЦИИ.САД Стандардна Опрема, инсталација колекции нуди (каде што е применливо) на квалитетот на лежишта & трки, назабена лежишта & трки, прстен опрема завртки, со назабена орев, кршете ракав, масло одбивни, нишка заклучување соединение, по повод одбележувањето соединение со четка и заптивка.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Адвокатско Часовници Хронограф Нерѓосувачки Челик Водоотпорен Датум Аналогни Кварц Види Бизнис Зглоб Часовници

★Мултифункционален Дизајн ★ : Три мултифункција мали бира поддршка stopwatch (стоперка) и датумот во календ

DEN 1439.76