• Новак
Ватенка 2021 Подарок Хард Рок Кафе Valhalla 11 оз Кафе кригла,11 оз 15oz tee кригла,Рок Качулка,Рок љубовник,Рок турнеја кригла,Рок Фан,Valhalla кригла

Ватенка 2021 Подарок Хард Рок Кафе Valhalla 11 оз Кафе кригла,11 оз 15oz tee кригла,Рок Качулка,Рок љубовник,Рок

DEN 378.96

Достапност
Достапно за нарачка

[Карактеристики]Двојно Двострано Печатење, Круг Се Справи Лесно Да Се Одржи[Функција]Погодни За Топли И Ладни Пијалоци, Кафе И Чај Љубителите[Пакување]Спакувани Одделно Во Шарени Подарок Кутија, Може Да Се Претстави Како Подарок За Семејството Или Пријателите[Цел]Погоден За Барови, Кујни, Ресторани, Канцеларии, Училишта, Ресторани, Дневни Соби, Спални Соби, Хотели, Клубови И Други Прилики[Description]Уживаат Во Кафе, Чај И Сок Наутро Со Нашите 11 Оз Керамичка Чаша.Тоа е Многу Погоден За Секојдневна Употреба.Добар Ден Започнува, Во Утринските часови, Така Што е Важно Да се Избере Првенство Ви се Допаѓа.Добри Работи Ќе Направи Да Се Чувствувате Подобро.Повеќе Стилови Сте Добредојдени Да Се Купи Во Продавница.ве молиме посетете ја Нашата Служба за корисници Ако Имате Било какви Прашања.Ние Ќе Ви Одговори Во Рок Од 24 Часа.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат