• Новак
Fruhdi Моќ регулируема Облегалка Троседот Подигнете Столици Mulin Моторни Actuator Модел ML8 ML8-205B1 Замена на Комплет

Fruhdi Моќ регулируема Облегалка Троседот Подигнете Столици Mulin Моторни Actuator Модел ML8 ML8-205B1 Замена

DEN 2639.76

Достапност
Достапно за нарачка

Mulin регулируема Облегалка Моторни Actuator Замена Модел ML8 ML8-205 B1 направени од страна на Mulin.Вкупно 3 конекции,2 Pin Рамен Круг Моќ Трансформатор Конекција,5 Pin Рака Контрола Приклучок Врска и 2 Pin Рамен Круг Црвена Врска.Само примена во електрична троседот, масажа чаир и седиштето кревет, Проверете ја Етикетата и, исто така, смена на прекинувачот/далечинскиот управувач или на напојување пред да нарачате мотор.Ac/Dc Напојување модел Бр.ZB-H290020_A, Влез : AC100-240v~,50-60 Hz,1.6 А,Излез : наизменична СТРУЈА 29 V 2.0 НА 58w,НИ Верзија AC Кабел Кабелот 4.26 фт, PS1300 AM.Storke : 333mm, Минимум инсталирате dimenson : 157mm.Моторот Actuator Замена Модел ML8 ML8-205 B1and Напојување АП-2920 ZB018-AM-04 Дел Комплет е компатибилен со електрична троседот, масажа стол, седиште Кревет, целосно да го замени оригиналниот адаптер.Моќ Трансформатор Конекцијата е 2 Pin Рамен Круг и контрола Приклучок Врска е 5 Pin Рака.Ве молиме проверете ја вашата етикета пред да нарачате.Технички податоци : Модел : ML8 ML8-205 B1 Storke : 333mm Minimum инсталирате dimenson : 157mm Max.Вчитај : 800 NSpeed : 36mm/s Input : DC 28 V 1.5 AInteruptime : 0.5 мин/4min Package се вклучени : 1x Mulin регулируема Облегалка Моторни Actuator Замена Модел ML8 ML8-205 B11x Mulin Круг 2 Копчето 5 Pin Вклучите Далечинското Control1x Mulin Лифт Стол Напојување Замена Трансформатор за Полнење (Батерии не се вклучени)1x Mulin 4.26 ft НАС Верзија AC Кабел Кабелот .

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Phelika Божиќ Снегулки Зима Поштенско Сандаче Опфаќа Магнетни Поштенско Сандаче Обвива Пост Писмо Кутија Покрие

★ Надгради Издржлив Материјал : поштенско Сандаче Опфаќа Направен Од Висок Квалитет водоотпорен Оксфо�

DEN 375.84

Kevinart Привремени Тетоважи Кит Браун Тетоважа Комплет 2 Шишиња 1 Мл Temp Тетоважа Комплет Полу Постојан неограничена

Пакет За : 2 Шишиња привремени тетоважи мастило, 60 компјутери stencils, 4 парчиња сликарство памук брисеви, 2 п

DEN 239.76

Адвокатско Часовници Хронограф Нерѓосувачки Челик Водоотпорен Датум Аналогни Кварц Види Бизнис Зглоб Часовници

★Мултифункционален Дизајн ★ : Три мултифункција мали бира поддршка stopwatch (стоперка) и датумот во календ

DEN 1439.76