• Новак
Billabong Мажите е Класичен недела Пациентот Кратко Sleeve Кратко Sleeve Кошула

Billabong Мажите е Класичен недела Пациентот Кратко Sleeve Кратко Sleeve Кошула

DEN 714.00

Достапност
Достапно за нарачка

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 58% Органски Памук, 42% Viscose.Увезени.Копче затворање.Рака Мие Само.Се Водат Измислица.Градите Џеб на Предната страна.Кратко sleeve печатени плетени врвот со механички водат.Карактеристики вклучуваат сезонски minimark печати, градите џеб и копчето надолу јака.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Адвокатско Часовници Хронограф Нерѓосувачки Челик Водоотпорен Датум Аналогни Кварц Види Бизнис Зглоб Часовници

★Мултифункционален Дизајн ★ : Три мултифункција мали бира поддршка stopwatch (стоперка) и датумот во календ

DEN 1439.76