• Новак
13.5 оз Нерѓосувачки Челик Кафе Кригла, Вакуум Изолирани Гимнастик со Рачка, Двоен Ѕид Патување Гимнастик Првенство, Канцеларија Кафе со Лизгачки Капак (Сина)

13.5 оз Нерѓосувачки Челик Кафе Кригла, Вакуум Изолирани Гимнастик со Рачка, Двоен Ѕид Патување Гимнастик Првенство,

DEN 263.76

Достапност
Достапно за нарачка

✅ Премија од не 'Рѓосувачки Челик - Нашето кафе кригла внатрешниот материјал е направен со храна одделение за безбедност на SUS 304 од не' рѓосувачки челик, доведе слободни, лесно миење и трајни.надворешниот материјал е премиум квалитет BPA Free pp. ✅ Хуманизирано дизајн со Капак - прашина-доказ и течење-доказ со лизгачки капак, пиење дупка на горниот капак се погодни за слама. ✅ Удобно и Практично Рачка - анти-scalding дизајн со рачка прави рацете да ви бидат слободни од scald.И тоа е одличен избор за надворешна туристички кампување, зафатен канцеларија биро или дома на маса за секојдневна употреба ,погодно за да се носат секој каде. ✅ Умерена Капацитет за Млади - јачината На звукот за кафе кригла е 13.5 мл, едноставно модерни стилски дизајн со обична боја одговара за различни occassion употреба,совршен подарок за двете млади ,стари ,adulits или деца ,момчиња или девојки. ✅ Aftersale Гаранција : Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте го нашиот сервис и ние ќе ви одговори на сите одеднаш.Ние се обезбеди 100% задоволство гаранција со 12 месеци гаранција и 30 дена пари назад, ако било каква загриженост.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Kevinart Привремени Тетоважи Кит Браун Тетоважа Комплет 2 Шишиња 1 Мл Temp Тетоважа Комплет Полу Постојан неограничена

Пакет За : 2 Шишиња привремени тетоважи мастило, 60 компјутери stencils, 4 парчиња сликарство памук брисеви, 2 п

DEN 239.76