• Новак
TMX КУКЛИ & ПРИКАЖЕ Реална Женски Манекен Главата Екранот за Перики/Шминка/Убавина Додатоци

TMX КУКЛИ & ПРИКАЖЕ Реална Женски Манекен Главата Екранот за Перики/Шминка/Убавина Додатоци

DEN 719.76

Достапност
Достапно за нарачка

На TMX Манекен & Display беше убаво дизајнирани со единствена цел да служи како display за да се покажат различните стилови на перики и други модни додатоци.Овој манекен има сензационални пред-шминка и не-вештачки изглед на кожата на ѕвонење.Постои дупка на дното на манекен, па тоа може да биде вметната во заградата.TMX Манекен & Display е ново развиен бренд инспириран од различни убавина професионалци и брендови.Ние и ветуваме никогаш да не се загрози квалитетот на нашите производи и ќе продолжи да се подобри со цел на нашите клиенти да имаат одличен квалитет на пазарот.Главата веќе има нето капа во прилог, па можете да го користите перика да ги красат вашата манекен.TMX манекен е стилски за прикажување и има големина на & изгледот погоден за општа употреба.На манекен е само 2 килограми и е лесно да се носат.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

13.5 оз Нерѓосувачки Челик Кафе Кригла, Вакуум Изолирани Гимнастик со Рачка, Двоен Ѕид Патување Гимнастик Првенство,

✅ Премија од не 'Рѓосувачки Челик Нашето кафе кригла внатрешниот материјал е направен со храна одделен

DEN 263.76

СТП Пренос Појас, Walfront Уретан Круг Belting Зелена Груба Површина СТП Полиуретан Круг Лента за Возење Пренос[3mm10m](15mm3m)

Оваа Полиуретан круг појас е груба површина,отпорност на Абење и отпорност на СТП круг појас, исто така �

DEN 2359.20