• Новак
Силиконски Храна Складирање Торба, Еко-пријателски Храна Складирање Торба, Leakproof Свежи Замрзнувач Торба, Преносни и Обновливи Снек Торба за Сендвич, Овошје, Млеко и

Силиконски Храна Складирање Торба, Еко-пријателски Храна Складирање Торба, Leakproof Свежи Замрзнувач Торба,

DEN 431.76

Достапност
Достапно за нарачка

【Надградба на течење-доказ тока】во Споредба со конвенционалните складирање торба, која им овозможува на мирисот и вкусот на префрлување меѓу храна во фрижидерот, нашите силикони храна торба со надградена цврсто запечатени дизајн ќе помогне да се зачува вкусот на овошје и зеленчук и да ја задржат својата свежина.И со течни водич начин дизајн, тоа е многу погодно да се излее течни без одлевање надвор.И тие може да се свитка во речиси ништо, кога тие не се користат, се повеќе простор за заштеда и флексибилни од цврсти контејнери.Користење на обновливи складирање кеси е ефикасен начин да се биде детски да животната средина додека се уште состанок вашиот складирање потреби.Заради материјал, можете дури и да го обележите торба со означување на пенкало, оттаму можете брзо да ги пронајдете тоа што го барате.И тоа две рачки исто така, може да служи како виткање завиткување на рака, што го прави лесен за чување. 【Паметен дизајн】Нашите силиконското перниче има големо отворање и широк долниот база кои овозможуваат торба да застане на своите сопствени што го прави лесно да се пополни и лесно да се чисти. 【Еколошки материјал】Оваа храна складирање торба е не-токсични, обновливи и може да се мијат последователно по употребата, затоа е одлична замена за еднократна употреба на пластични кеси и за морски заштита е од голема помош, и дека, исто така, направи практичен подарок за пријателите и за семејството.Нашите обновливи торба е направен од храна одделение силиконски.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

СТП Пренос Појас, Walfront Уретан Круг Belting Зелена Груба Површина СТП Полиуретан Круг Лента за Возење Пренос[3mm10m](15mm3m)

Оваа Полиуретан круг појас е груба површина,отпорност на Абење и отпорност на СТП круг појас, исто така �

DEN 2359.20

13.5 оз Нерѓосувачки Челик Кафе Кригла, Вакуум Изолирани Гимнастик со Рачка, Двоен Ѕид Патување Гимнастик Првенство,

✅ Премија од не 'Рѓосувачки Челик Нашето кафе кригла внатрешниот материјал е направен со храна одделен

DEN 263.76