• Новак
FTVOGUE 4pcs/Set SCS12UU 36 x 42 x 28mm Алуминиум Линеарно Движење Топката Имајќи Слајд Блок

FTVOGUE 4pcs/Set SCS12UU 36 x 42 x 28mm Алуминиум Линеарно Движење Топката Имајќи Слајд Блок

DEN 482.16

Достапност
Достапно за нарачка

Овој слајд единица е затворен тип Алуминиумски домување,за домување со рамен монтажа на лицето и четири прислушувани гром дупки.Топката имајќи слајд блок е одлично за вас за замена на оштетена една во вашите уреди да ги подобри ефикасност и заштеда на енергија.Линеарни имајќи слајд черупка е широко користени во храна, алат, спортска опрема, столарија.Индустриски стандард слајд блок, карактеристики висока точност, висока стабилност.Непречено движење, ниско ниво на триење, висока цврстина и долг живот.Економски, лесен за одржување замени.Овој слајд единица е затворен тип Алуминиумски домување, за домување со рамен монтажа на лицето и четири прислушувани гром дупки.Топката имајќи слајд блок е одлично за вас за замена на оштетена една во вашите уреди да ги подобри ефикасност и заштеда на енергија.Линеарни имајќи слајд черупка е широко користени во храна, алат, спортска опрема, столарија Индустриски стандард слајд блок, карактеристики висока точност, висока стабилност.Непречено движење, ниско ниво на триење, висока цврстина и долг живот.Економски, лесен за одржување замени.Спецификации : Топката Имајќи Модел : SCS12 UU Материјал : алуминиум, челик топката Внатрешен Дијаметар : 12mm / 0.47 инчен Вкупната Големина : 36 x 42 x 28mm / 1.4" x 1.7" x 1.1"(L*W*H) Тежина : 359g Пакет се Вклучени : 4 x Линеарно Движење Топката Имајќи Слајд Единица.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Kevinart Привремени Тетоважи Кит Браун Тетоважа Комплет 2 Шишиња 1 Мл Temp Тетоважа Комплет Полу Постојан неограничена

Пакет За : 2 Шишиња привремени тетоважи мастило, 60 компјутери stencils, 4 парчиња сликарство памук брисеви, 2 п

DEN 239.76