• Новак
DYBANP Надворешноста Огледало Замена Стакло,Автомобил Широк Агол Лево Десно Загрева Крило Ретровизор Стакло,за Lexus ES350 2007-2009 / IS250 IS350 2006-2008

DYBANP Надворешноста Огледало Замена Стакло,Автомобил Широк Агол Лево Десно Загрева Крило Ретровизор Стакло,за

DEN 2384.16

Достапност
Достапно за нарачка

★ Одлични перформанси : Нашата задни-view огледало стакло има мазна леќа површина, По инсталацијата, може да се направи задниот дел на возилото-видете јасно, отвори полето на визија, и може точно да се измери растојанието на други предмети за време на одржување на изборите, бидејќи тоа им помага да се прошири на возачот поле на визија.Применливи модели (референца) : За Lexus ES350 2007-2009 / IS250 IS350 2006-2008 Specification : Материјал : огледало стакло + ABSStatus : 100% сосема new Item Ширина : 1inch Item Дијаметар : 1inch Item Висина : 1inch Item Должина : 1inch Item Тип : Огледало / Covers Product тежина : 0. ★ Строги производство стандарди : дизајнирани според оригиналното возило податоци, строги фабрика за контрола на квалитетот, фабричките стандарди се направи инсталација или расклопување повеќе пригоден, може директно да го замени стариот стандарди или оштетени стандарди!.

Спецификацијата

Material:
mirror glass + ABS
Status:
100% brand new
Item Width:
1inch
Item Diameter:
1inch
Item Height:
1inch
Item Length:
1inch
Item Type:
Mirror / Covers
Product weight:
0.5 kg
On the vehicle:
left/right
Accessory type:
direct replacement
Rearview mirror component type:
mirror glass
Package Included:
☆ 1*left rearview mirror, right rearview mirror (left or right, will be shipped according to the options when you place the order) :
The mirror glass of the car rearview mirror has the characteristics of stable structure, durability and light weight. More importantly, it is simple and quick to install, which is very suitable for your car, The mirror glass smooth surface ensures a clear view. :
which means that it will have exactly the same size, shape and function as your original mirror! :
Notice:
・Our products are divided into two options, left and right, be sure to compare the shape and the size of the rearview mirror before placing an order to confirm whether it is suitable for your car! :
・Please check the parts in the picture before purchase, please provide /model/year before purchase to ensure product compatibility, thank you! :

Со стоката дадена додека купуваат

Kevinart Привремени Тетоважи Кит Браун Тетоважа Комплет 2 Шишиња 1 Мл Temp Тетоважа Комплет Полу Постојан неограничена

Пакет За : 2 Шишиња привремени тетоважи мастило, 60 компјутери stencils, 4 парчиња сликарство памук брисеви, 2 п

DEN 239.76

СТП Пренос Појас, Walfront Уретан Круг Belting Зелена Груба Површина СТП Полиуретан Круг Лента за Возење Пренос[3mm10m](15mm3m)

Оваа Полиуретан круг појас е груба површина,отпорност на Абење и отпорност на СТП круг појас, исто така �

DEN 2359.20