• Новак
MC Мода iPhone 11 Про Случај, Симпатична 3D Креативни Забава Цртан филм Кученце Куче Случај, целото Тело Заштитна Shockproof Меки Силиконски Случај Покритие за Apple iPhone 11 Про 5.8 ?

MC Мода iPhone 11 Про Случај, Симпатична 3D Креативни Забава Цртан филм Кученце Куче Случај, целото Тело Заштитна

DEN 238.80

Достапност
Достапно за нарачка

Компатибилен со Apple i Phone 11 Про 5.8" [2019 Ослободување].Направени на квалитет со силиконска, мека и еластична уште трајни и заштитни.Те штити од непотребни пречки, вдлабнатини и гребнатини.Прецизни cutouts за звучници, полнење пристаништа, одговорно копчиња.Кој воскресна рамки да се укине екран и камера исклучување на рамна површина.Карактеристики на производот - 360° шок-апсорбирање на судрат заштита, покривање на сите 4 страни и копчиња, покрена усните да ви помогне да се заштити камера - Прецизни cutouts за сите пристаништа, копчиња и камерата; - Флексибилна меки силиконски материјал, тенок-fit, лесни & издржлив, лесен за инсталација и полетување.Пакет Содржина Случај само, телефон или други додатоци во слики не се вклучени.По продажба на Услуги Превозот, се врати & замена услуги се обезбедени од страна , може да се купи овој телефон случај на леснотија.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

СТП Пренос Појас, Walfront Уретан Круг Belting Зелена Груба Површина СТП Полиуретан Круг Лента за Возење Пренос[3mm10m](15mm3m)

Оваа Полиуретан круг појас е груба површина,отпорност на Абење и отпорност на СТП круг појас, исто така

DEN 2359.20