• Новак
Мажите Cordless Само-Намалување на Тример Батерија Дома Берберот Коса Clippers Groomer со не ' Рѓосувачки Челик

Мажите Cordless Само-Намалување на Тример Батерија Дома Берберот Коса Clippers Groomer со не ' Рѓосувачки Челик

DEN 743.76

Достапност
Достапно за нарачка

Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.Керамичка машина брзо може да се допре до вашата фризура со засилен сечење чувари.На cordless батерија дизајн го прави тоа подобро од оние кои имаат потреба од батерии.Комплетен сет на Безбедна-Одговара водич чешли со нерѓосувачки челик прилог клипови ви дава мазна.Керамичка машина брзо може да се допре до вашата фризура со засилен сечење чувари.На cordless батерија дизајн го прави тоа подобро од оние кои имаат потреба од батерии.Комплетен сет на Безбедна-Одговара водич чешли со нерѓосувачки челик прилог клипови ви дава мазна.Керамички нож, остар, не е лесно да се загрее, ниско ниво на бучава.Фино штелување knob : 5 чешли да се прилагоди(0.8-2.0 mm), контрола на должината на косата, да ги исполнуваат на вашиот различни потреба. 4 ограничен чешли(4mm / 6mm / 9mm / 12mm), да можете лесно да ги стил на вашата коса.Нерѓосувачки челик тело ,Отстранлив батеријата.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Kevinart Привремени Тетоважи Кит Браун Тетоважа Комплет 2 Шишиња 1 Мл Temp Тетоважа Комплет Полу Постојан неограничена

Пакет За : 2 Шишиња привремени тетоважи мастило, 60 компјутери stencils, 4 парчиња сликарство памук брисеви, 2 п

DEN 239.76