• Новак
HORNET 2 Пакети Алуминиум Складирање Тегла Метал Цевка 4.33 Инчи Херметички, Водоотпорен, Лесни, Погоден за чување на кафе во прав, Пиперка (Сребро-Розово Злато)

HORNET 2 Пакети Алуминиум Складирање Тегла Метал Цевка 4.33 Инчи Херметички, Водоотпорен, Лесни, Погоден за

DEN 302.16

Достапност
Достапно за нарачка

Чувате Храната Свежа гума о-прстен на чување тегла дава шише одличен херметички, тоа заштита задржува вашето кафе, зачин, црн пипер & чаеви држи thems свежи.Сет од 2 Чување тегли Секој водоотпорен контејнер за складирање е совршен за подобро чување на производот, повеќенаменски може чување на кафе, црн пипер, чаеви, итн.На состанокот вашиот разни потреби.Премиум Материјалот на Овие алуминиумски контејнер направени од авион алуминиум, користете CNC машина за сечење процес, еден-парче калапи, сигурен, трајни, и отпорност.Лесно да се Носат Нашиот тим, сад висина : 4.33", со Дијаметар : 0.55", Тежина : 23g, џеб големина и преносни.Совршен за активности на отворено, mountaineering, кампување, риболов и сл. 100% Гаранција За Квалитет!Пакетот Вклучува 2packs black & сребрена складирање сад, 2packs гума о-прстен.И ние и ветуваме на 3 месеци гаранција услуга, ако имате било какви проблеми, ве молиме контактирајте со нас во секое време, ние ќе се реши тоа within24*7*365. На ctorage сад има карактеристики како што се Лесни, водоотпорен, херметички.Висина : 4.33"Дијаметар : 0.55"Тежина : 23g.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

СТП Пренос Појас, Walfront Уретан Круг Belting Зелена Груба Површина СТП Полиуретан Круг Лента за Возење Пренос[3mm10m](15mm3m)

Оваа Полиуретан круг појас е груба површина,отпорност на Абење и отпорност на СТП круг појас, исто така

DEN 2359.20

Kevinart Привремени Тетоважи Кит Браун Тетоважа Комплет 2 Шишиња 1 Мл Temp Тетоважа Комплет Полу Постојан неограничена

Пакет За : 2 Шишиња привремени тетоважи мастило, 60 компјутери stencils, 4 парчиња сликарство памук брисеви, 2 п

DEN 239.76

13.5 оз Нерѓосувачки Челик Кафе Кригла, Вакуум Изолирани Гимнастик со Рачка, Двоен Ѕид Патување Гимнастик Првенство,

✅ Премија од не 'Рѓосувачки Челик Нашето кафе кригла внатрешниот материјал е направен со храна одделен

DEN 263.76