• Новак
FOMIYES Стакло Помине Shiner Кристал Помине Сјај Бафер Полирач со Случајот за Природни Нокти Помине Додатоци Нокти Алатки за Дома Салон

FOMIYES Стакло Помине Shiner Кристал Помине Сјај Бафер Полирач со Случајот за Природни Нокти Помине Додатоци

DEN 412.56

Достапност
Достапно за нарачка

Едноставно датотека на вашиот ноктите нежно во и назад движење, и можете да добиете на ноктите форми сакате.Ноктите на датотеки не му наштети на ноктите кога ќе го користите, ќе може да ги убеди да ги користите.Дизајниран за полирање и израмнување на површината на ноктите, погоден за нокти салон употреба.Ова можете да го користите ноктите датотека за поправка и полски тоа да се направи да изгледаат повеќе убава и елегантна.Можете да го користите за себе, или сегашната на вашиот блиски пријатели или почитувани семејства како подарок.Опис на Овие преносни полирање на нокти датотеки се направени на премиум материјалот.Овие преносни нокти датотеки се многу погодни за израмнување и обликувањето на ноктите.едноставен и лесен за употреба и навистина прекрасни нокти датотека совршен за салон и лична употреба.Карактеристики Боја : Избрани боја Материјал : Акрилик Големина : 10. 50 X3. 50 X3. 50cm/ 4. 13 X1. 38 X1. 38in Пакет Вклучувајќи Стакло Помине Shiner Кристал Помине Сјај Бафер Полирач со Случајот за Природни Нокти Помине Додатоци Нокти Алатки за Дома Салон.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

DYBANP Надворешноста Огледало Замена Стакло,Автомобил Широк Агол Лево Десно Загрева Крило Ретровизор Стакло,за

★ Одлични перформанси : Нашата задниview огледало стакло има мазна леќа површина, По инсталацијата, може �

DEN 2384.16

Микрофибер Косата со Крпа и Завиткајте за Жени Мажи Абсорбента Брз Сува Коса Turban за Сушење Кадрава, Долго&Густа

Микрофибер Коса Крпи, Супер Абсорбента, Мека и Удобна, лесна Тежина и Лесен за да го Заврши Материјал : Ми

DEN 342.72