• Новак
JUSTSHENGKUANG 2 Слоја Канцеларија Десктоп Организатор Фиока Бања Прибор за Складирање Кутија Козметички Шминка Рек Накит Организатор Складирање Кутија (Боја : Зелена)

JUSTSHENGKUANG 2 Слоја Канцеларија Десктоп Организатор Фиока Бања Прибор за Складирање Кутија Козметички Шминка

DEN 735.36

Достапност
Достапно за нарачка

Повеќе слоеви на чување, лесна употреба aand голем капацитет.Нордиските стил, за маски, козметика фиоки.Пластовидно со врвот каналите, не постои ризик од испаѓање.Име : Складирање фиока.големина : 26x20.5x15.5cm.Материјал : ppcolour : Зелена / Розова / White Package Содржина : 1 * два-слој за складирање cabinet Only над пакет содржина, други производи кои не се опфатени.Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

СТП Пренос Појас, Walfront Уретан Круг Belting Зелена Груба Површина СТП Полиуретан Круг Лента за Возење Пренос[3mm10m](15mm3m)

Оваа Полиуретан круг појас е груба површина,отпорност на Абење и отпорност на СТП круг појас, исто така

DEN 2359.20

Kevinart Привремени Тетоважи Кит Браун Тетоважа Комплет 2 Шишиња 1 Мл Temp Тетоважа Комплет Полу Постојан неограничена

Пакет За : 2 Шишиња привремени тетоважи мастило, 60 компјутери stencils, 4 парчиња сликарство памук брисеви, 2 п

DEN 239.76

Микрофибер Косата со Крпа и Завиткајте за Жени Мажи Абсорбента Брз Сува Коса Turban за Сушење Кадрава, Долго&Густа

Микрофибер Коса Крпи, Супер Абсорбента, Мека и Удобна, лесна Тежина и Лесен за да го Заврши Материјал : Ми

DEN 342.72