• Новак
Arthausen Гроздобер Сина Керамички 1080mL 4 купот Храна Складирање Тегла Канистер со Херметички Бамбус Капак и Бамбус Лажица, Модерен Farmhouse Дизајн Сад за Контра - Одлично з?

Arthausen Гроздобер Сина Керамички 1080mL 4 купот Храна Складирање Тегла Канистер со Херметички Бамбус Капак

DEN 527.76

Достапност
Достапно за нарачка

ХРАНА ЧУВАЊЕ на БЕЗБЕДНО, нашите порцелански сад ќе не апсорбира влага, мириси, или вкусови, чување на вашите омилени состојки свежи и блиску до рака.Исклучително здрав, овој стаклен порцелански crock е совршен за кујна, држи кафе, шеќер, чај, мачка третира, закуски како колачи или бисквити, па дури и куќа на вашиот sourdough стартер!.Без капак, можете дури и може да се готви со неа!Нејзините фурна, микробранова печка, и инстант тенџере безбедно.ДРВО КАПАК И СИЛИКОНСКИ ПЕЧАТ чува свежа храна, особено сува стоки со ограничување е можно влага контаминација.оз капацитет) ИЛИ 4 ШОЛЈИ СО КАПАК ЗА.Силиконски печат не треба да биде натопена во топла вода.Jar е машина за миење садови безбедно и капакот може да биде лесно рака измиени.ОДРЖЛИВ И ВЕГЕТАРИЈАНСКАТА-ПРИЈАТЕЛСКИ.Нашите дрво капак доаѓа од брзо-растечки бамбус, која обезбедува природен материјал, без да придонесе кон уништувањето на шумите ширум светот.Пополни со нешто што сакате!Во дом, канцеларија, користете го овој керамички сад за пенкала и маркери, лични предмети во вашата бања, или елегантна решение за вашето дете е лабава боички.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

13.5 оз Нерѓосувачки Челик Кафе Кригла, Вакуум Изолирани Гимнастик со Рачка, Двоен Ѕид Патување Гимнастик Првенство,

✅ Премија од не 'Рѓосувачки Челик Нашето кафе кригла внатрешниот материјал е направен со храна одделен

DEN 263.76

Микрофибер Косата со Крпа и Завиткајте за Жени Мажи Абсорбента Брз Сува Коса Turban за Сушење Кадрава, Долго&Густа

Микрофибер Коса Крпи, Супер Абсорбента, Мека и Удобна, лесна Тежина и Лесен за да го Заврши Материјал : Ми

DEN 342.72

Kevinart Привремени Тетоважи Кит Браун Тетоважа Комплет 2 Шишиња 1 Мл Temp Тетоважа Комплет Полу Постојан неограничена

Пакет За : 2 Шишиња привремени тетоважи мастило, 60 компјутери stencils, 4 парчиња сликарство памук брисеви, 2 п

DEN 239.76