• Новак
FOAMTEC ЛИЦЕТО МАСКА - Црна Одговара Лицето Маска за Лице Shield - Лицето Маска за Обновливи Лицето Маска - Пена Ткаенина Лицето Маска - Мие Лицето Маски Водење на Лицето Ма?

FOAMTEC ЛИЦЕТО МАСКА - Црна Одговара Лицето Маска за Лице Shield - Лицето Маска за Обновливи Лицето Маска -

DEN 669.36

Достапност
Достапно за нарачка

Лична заштитна опрема за општа намена и/или индустриска употреба.Се користи За Општа намена заштита на долгорочна употреба од страна на пациенти во клиниките за да се минимизира течни капки пренос Чистење на домовите или хотелите Како заштита маска на работа Одрекување Не-ФДУ регулирани општа намена лична заштитна опрема.ВИСОКО ТЕХНОЛОШКИ ПЕНА : во Согласност Маски се соочуваат со маски изградени со супер казна пора, со висока густина полиуретан пена дизајнирана да понуди основна заштита од течни капки пренос.Не се наменети за користење за да се спречи болест или болест.МЕКА, РАСТЕГЛИВ МАТЕРИЈАЛ : за Разлика од традиционалните 3-ply не-плетени лицето маска, мека, растеглив полиуретан пена на овој обновливи лицето маска не стресот корисникот зад ушите.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

13.5 оз Нерѓосувачки Челик Кафе Кригла, Вакуум Изолирани Гимнастик со Рачка, Двоен Ѕид Патување Гимнастик Првенство,

✅ Премија од не 'Рѓосувачки Челик Нашето кафе кригла внатрешниот материјал е направен со храна одделен

DEN 263.76

Kevinart Привремени Тетоважи Кит Браун Тетоважа Комплет 2 Шишиња 1 Мл Temp Тетоважа Комплет Полу Постојан неограничена

Пакет За : 2 Шишиња привремени тетоважи мастило, 60 компјутери stencils, 4 парчиња сликарство памук брисеви, 2 п

DEN 239.76