• Новак
LAJA Увозот Екстра Долг Пинцети 18 Инчен Нерѓосувачки Челик Директно Tweezer Маша за Аквариум Риба Резервоарот Растенија

LAJA Увозот Екстра Долг Пинцети 18 Инчен Нерѓосувачки Челик Директно Tweezer Маша за Аквариум Риба Резервоарот

DEN 364.56

Достапност
Достапно за нарачка

✔ Име На Производ - Риба Резервоарот Директно Помош На Пинцета; Користете За : Одгледување На Водни Растенија, Чистење На Кујната Или Аквариуми Риба Резервоарот. ✔ Материјал - Направени Од не 'Рѓосувачки Челик, Долготрајни, Трајни Метал, Екстра-долго, 18" во Должина, Продолжување На Вашите Раце. ✔ Функција - Екстра Долг Должина Гарантира Сигурност, Лесен Дизајн Обезбедува Прецизност При Користење; Delicated Клипови Крајот, Нема Да Наштети На Вашиот Растенија. ✔ Боја : Сребро Тон; Големина : 18 ; Пакет Содржина : 1 X Риба Резервоарот Помош На Пинцета.LAJA УВОЗОТ од не 'Рѓосувачки Челик Екстра Долг Пинцети 18 Инчен За Аквариум Риба Резервоарот Растенија Карактеристики ● Направени Од не' Рѓосувачки Челик, Долготрајни, Екстра-долго, Продолжување На Твоите Раце; ● Високо Квалитетни И Издржливи, Можат да се Спречи Тоа Од Страдање ' Рѓа. ● Професионална Аквариум Растенијата Алатки, Подобрување На Ефикасноста На Фабрика За Чистење. ● Добро За Клипинг Мали Предмети Или Други Глупости, Да Се Обезбеди Општа Одржување На Вашиот Растенија. ● Не се лизга Дизајн На Главата На Пинцети, Повеќе Лесно Да Клип Објекти; ● Ергономски Тенок Дизајн, Обезбедува Прецизност При Користење, Исплакнете И Сува По Секоја Употреба.Пакет Содржина ● 1 X Екстра Долг Нерѓосувачки Челик Помош На Пинцета.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат