• Новак
Mettler Толедо 30134205 Модел XS10001L Прецизност Рамнотежа, 10.1 kg Максимален Капацитет x 0.1 g Читливост

Mettler Толедо 30134205 Модел XS10001L Прецизност Рамнотежа, 10.1 kg Максимален Капацитет x 0.1 g Читливост

DEN 1840.80

Достапност
Достапно за нарачка

Иновативни нови мерење тави.Ергономски дизајниран за здравство.Лесно чистење.Интуитивен операција.Xs прецизност салда ви помогне да ја добиете вашата работа побрзо, обезбедување на брзо, точно и стабилни резултати, дури и во тешки мерење услови.Сите XS салда се уникатно дизајнирани со фокус на удобно и ергономски функционирање, лесен за чистење, ефикасност и сигурност и да се обезбеди стабилна резултати во сите услови.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Домашно милениче Превозникот Кенгур и Бебето Цвеќиња, Лисја Акварел Сликарство Мека Еднострани Милениче Патни

Прилагодливи рамо, рака.Димензија : 17x10x11.76 kg) : Овој водоотпорен дише милениче превозникот торба е направ

DEN 1238.40

Домашно милениче Превозникот Жирафа Акварел Поздравниот Илустрација Мека Еднострани Милениче Патни Превозници

8 во / 43x26x30 cm Материјал : мачка или куче превозникот усвојува високо квалитетни Оксфорд ткаенина ткаени�

DEN 859.20