• Новак
[2 Pack] за Google Пиксели 6 Про Екран Заштитник [HD + Приватност Калено Стакло Филмот][ Ултразвучно Отпечаток] [9H Цврстина] [No-Меур][3D Целосна Покриеност] за Google Пиксели 6 Про(6.

[2 Pack] за Google Пиксели 6 Про Екран Заштитник [HD + Приватност Калено Стакло Филмот][ Ултразвучно Отпечаток]

DEN 222.96

Достапност
Достапно за нарачка

9 H Цврстина Калено Стакло Површината тешко слој слој можат ефикасно да се спротивстави носи, триење и гребење да се задржи вашиот екран сосема нов. 【ВИСОКА ДЕФИНИЦИЈА & ВИСОК ОДГОВОР】која гарантира брзи стартување на апликации, мазна игри и видео игра. 【НАЈЛЕСЕН ИНСТАЛАЦИЈА】Отстранување на прашина и усогласување на тоа правилно пред некоја заштитна фолија проѕирна конкретната инсталација, Нашиот екран штитници за употреба само-лекување на нов материјал, нормално малку меурчиња може да исчезне автоматски во 2 дена.Answer : ___________________________ Note : Google пиксели 6 Про за заштита на приватноста на филмот не поддржува проверка на отпечатоци отклучување, но тоа не влијае на лицето признавање и лозинка за отклучување.Вие не треба да ја прилагодите светлината до максимум, за разлика од другите приватност екран заштитници.Лесно да се Инсталира Многу лесно да се стави на, и обезбедени со инсталирате комплет за помош.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

13.5 оз Нерѓосувачки Челик Кафе Кригла, Вакуум Изолирани Гимнастик со Рачка, Двоен Ѕид Патување Гимнастик Првенство,

✅ Премија од не 'Рѓосувачки Челик Нашето кафе кригла внатрешниот материјал е направен со храна одделен

DEN 263.76

Микрофибер Косата со Крпа и Завиткајте за Жени Мажи Абсорбента Брз Сува Коса Turban за Сушење Кадрава, Долго&Густа

Микрофибер Коса Крпи, Супер Абсорбента, Мека и Удобна, лесна Тежина и Лесен за да го Заврши Материјал : Ми

DEN 342.72