• Новак
B18JPsF 360ml Само Немир Кафе,Филџани Кафе,Кафе Кригла Пластика, Канцеларија Smart Топол Пијалок Stirrer Becher мит Henkel Henkelbecher, Kaffeebecher за Топол Чај, Кафе, Чоколадо

B18JPsF 360ml Само Немир Кафе,Филџани Кафе,Кафе Кригла Пластика, Канцеларија Smart Топол Пијалок Stirrer Becher

DEN 959.76

Достапност
Достапно за нарачка

【Smart топли пијалаци blender】, ова е temperaturesensitive автоматско m360ml Само Немир Кафе Канцеларија Smart Топол Пијалок Stirrer за Топол Чај Кафе Chocolateixing првенство, тоа не се бара батерии, не треба да биде вклучен во, автоматски мешање кафе без копчиња. 【158-212℉ топла вода само немир】, истурете 158-212℉ топла вода (70-100℃), купот автоматски се сетила на температурата и дискови на роторот да се промешува.Кога температурата на топол пијалок е помал од 158°F (70°C), на роторот бавно ќе престане ротирачки. 【фиксна роторот дизајн】автоматско мешање првенство донесува фиксна роторот дизајн.Кога додавате врела вода или ротирачки, на роторот ќе не отстапува од центарот, кој може да се избегне опасни на допир јадење.Се меша само во топла вода (70°C/158°F‑100°C/212°F).Не додадете мраз еден. 【Повод】Оваа чаша е погодна за мешање кафе колега крем, топла какао микс, чоколадо, јаболковина, мед, сируп, рок шеќер, мока, matcha, мило, млеко, млеко чај и други инстант кафе.Не се погодни за мешање слатка, pasty, коцки мраз, овес и други материи кои ц. 【Едноставен за употреба】, погоден за сите, мажи, жени, стари лица и деца.Тоа е идеален подарок за семејството и пријателите на Денот на Мајката.Спецификација : Предмет Тип : Само Немир Првенство Материјал : Надворешната Школка (ABS)+304 од не ' Рѓосувачки Челик Лагер + Храна Одделение PP + Силикони Тежина : Околу. 447g / 15.8 оз Боја : Бела Производ Големина : Прибл. 12.5x12x9cm / 4.9x4.7x3.5in Чип : Phlx Капацитет : 360ml Пакет Листа : 1 x Авто Мешајќи Cup1 x Прирачник 1 x Четка Забелешка : 1.Lotus корен во прав, сусам паста и други слатка гранули имаат лош мешање ефект.2.Ве молиме имајте предвид дека новиот тип и стари тип на производот ќе биде испратен по случаен избор, и бидете сигурни дека ќе не предвид пред да нарачате.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Микрофибер Косата со Крпа и Завиткајте за Жени Мажи Абсорбента Брз Сува Коса Turban за Сушење Кадрава, Долго&Густа

Микрофибер Коса Крпи, Супер Абсорбента, Мека и Удобна, лесна Тежина и Лесен за да го Заврши Материјал : Ми

DEN 342.72

13.5 оз Нерѓосувачки Челик Кафе Кригла, Вакуум Изолирани Гимнастик со Рачка, Двоен Ѕид Патување Гимнастик Првенство,

✅ Премија од не 'Рѓосувачки Челик Нашето кафе кригла внатрешниот материјал е направен со храна одделен

DEN 263.76

DYBANP Надворешноста Огледало Замена Стакло,Автомобил Широк Агол Лево Десно Загрева Крило Ретровизор Стакло,за

★ Одлични перформанси : Нашата задниview огледало стакло има мазна леќа површина, По инсталацијата, може �

DEN 2384.16