• Новак
Лента iimak - FST05355 - Премиерот Марко (Восок/Смола) - Црна Ширина 2.09 во X 1345 ft или 410 m Продаваат во Количина од 12 - Компатибилен Печатач : DATAMAX/SATO - 1 Core CSI

Лента iimak - FST05355 - Премиерот Марко (Восок/Смола) - Црна Ширина 2.09 во X 1345 ft или 410 m Продаваат

DEN 1987.20

Достапност
Достапно за нарачка

Лента Iimak FST05355 ПРЕМИЕР МАРК (ВОСОК/СМОЛА) Чисти Start - Црна Ширина 2.09 во X 1345 ft или 410 m Продаваат во Количина од 12 - Компатибилен Печатач : DATAMAX/SATO - 1" Core CSI.Термички Трансфер Панделки Црна ПРЕМИЕР МАРК (ВОСОК/СМОЛА).Компатибилен Печатач : DATAMAX/SATO - 1" Core CSI.ПРЕМИЕРОТ МАРК (ВОСОК/СМОЛА).Термички Трансфер Панделки од IIMAK кој Чисти Start создаде Јасни, Остри бар-кодови и Текст.Лента iimak - FST05355 - ПРЕМИЕРОТ МАРКО (ВОСОК/СМОЛА) - Црна Ширина 2.09 во X 1345 ft или 410 m Продаваат во Количина од 12 - Компатибилен Печатач : DATAMAX/SATO - 1" Core CSI.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

СТП Пренос Појас, Walfront Уретан Круг Belting Зелена Груба Површина СТП Полиуретан Круг Лента за Возење Пренос[3mm10m](15mm3m)

Оваа Полиуретан круг појас е груба површина,отпорност на Абење и отпорност на СТП круг појас, исто така

DEN 2359.20