• Новак
1/2 Волкот Прстен Пескарење Завршувањето Mandrel - Голем Накит Алатка За Правење

1/2 Волкот Прстен Пескарење Завршувањето Mandrel - Голем Накит Алатка За Правење

DEN 1646.40

Достапност
Достапно за нарачка

Развиена од страна на Кејт Волкот.Идеален за употреба во внатрешноста на прстени.Изработени од нерѓосувачки челик.Страшно идеја, која беше развиена од страна на Кејт Волкот за пескарење, а по завршувањето на внатрешноста на прстени.Изработени од нерѓосувачки челик.Дополнителни Карактеристики & Спецификации : Големина : 1/2" (12.65 mm).Месо тело со дијаметар : 4 mm.Месо тело должина : 5/8".Максимална брзина : 10,000 RPM е.Ве молиме контактирајте не со било какви прашања.Ви благодариме за гледање.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

13.5 оз Нерѓосувачки Челик Кафе Кригла, Вакуум Изолирани Гимнастик со Рачка, Двоен Ѕид Патување Гимнастик Првенство,

✅ Премија од не 'Рѓосувачки Челик Нашето кафе кригла внатрешниот материјал е направен со храна одделен

DEN 263.76