• Новак
Микрофибер Косата со Крпа и Завиткајте за Жените и Мажите, 10x26inch Супер Абсорбента Брз Сува Коса Turban за Сушење Кадрава, Долго&Густа Коса, Свежи Acocado Текстура Не Frizz Кос

Микрофибер Косата со Крпа и Завиткајте за Жените и Мажите, 10x26inch Супер Абсорбента Брз Сува Коса Turban

DEN 351.12

Достапност
Достапно за нарачка

НАМАЛУВАЊЕ на FRIZZ : Модерна & класичен микрофибер крпи дизајн за коса не бара никакви триење за да се отстрани вишокот на вода од косата.Како да го користите : Нежно scrunch или да се притисне за да се отстрани вишокот на вода.Како да се Користи 1.Удобен Не треба да се грижите за тоа да падне, кога сте на туш.ТРАЈНИ И ЛЕСНИ ДА се ГРИЖИ : зајакнатата ивица не е лесно да попуштат.Не постојат readjustments и не пропаѓање.Триење на косата енергично со бања пешкир штети насоки и промовира frizz.МУЛТИ-ЦЕЛ : Иако тоа се чувствува дебели и меки и е во состојба да се впие до носивост на вода, на оваа крпа е исклучително лесни во споредба со другите опции.Микрофибер Коса Крпи, Супер Абсорбента, Мека и Удобна, лесна Тежина и Лесен за да го Заврши Материјал : Микрофибер Материјал Целна Публика : унисекс деца или возрасни Дизајн : secure копчето од редовните крпа за Миење метод : машинско-перат Нема Повеќе Вратот Вирус Нема повеќе вратот вирус од користење тешки, обемни, бања крпи и нема повеќе прилагодување или rewrapping.Плус, нема тешки пешкир на главата значи дека нема вратот болка или протегаат под неговата тежина.СУПЕР ЛЕСНА : лесен, совршено опремени коса turban може да се стави на со леснотија.Сува веднаш на ниска топлина или едноставно да се исуши.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

13.5 оз Нерѓосувачки Челик Кафе Кригла, Вакуум Изолирани Гимнастик со Рачка, Двоен Ѕид Патување Гимнастик Првенство,

✅ Премија од не 'Рѓосувачки Челик Нашето кафе кригла внатрешниот материјал е направен со храна одделен

DEN 263.76

СТП Пренос Појас, Walfront Уретан Круг Belting Зелена Груба Површина СТП Полиуретан Круг Лента за Возење Пренос[3mm10m](15mm3m)

Оваа Полиуретан круг појас е груба површина,отпорност на Абење и отпорност на СТП круг појас, исто така

DEN 2359.20