• Новак
Црна Кањонот Ванила Задоволство Миризливи Argan Масло Коса Шампон, клима уред и Спреј во Косата Масло Третман

Црна Кањонот Ванила Задоволство Миризливи Argan Масло Коса Шампон, клима уред и Спреј во Косата Масло Третман

DEN 427.20

Достапност
Достапно за нарачка

Мирис : Ванила Задоволство (Ванила и кафеав шеќер).Црна Кањонот Шампон и средство за смекнување на косата, додава сјај и хидратација на косата.Додадете екстра хидратација со нашите спреј во коса масло.Достапни во 1000 мирис опции. 16 Оз Шампон, 16 Оз Клима Уред, 1 Мл Коса Масло.Мирис : Ванила Задоволство (Ванила и кафеав шеќер).

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат