• Новак
Setbloc Автомобил Детали Четка во Собата за Возила (6) со Организиран Detailers Торба & Четка Labels | Мека Авто Детали Четка за Полнење | Свиња Коса Внатрешни работи, Автомобил Ч

Setbloc Автомобил Детали Четка во Собата за Возила (6) со Организиран Detailers Торба & Четка Labels | Мека

DEN 382.80

Достапност
Достапно за нарачка

✔️БЕЗБЕДНО НА СИТЕ ВОЗИЛА - Како detailer себе имам направена овие четки со истиот критичко око за совршенство како кога сум надвор, и на работното место.Вие нема да најдете детали четка овој голем во секој детали четка за поставување На дополнителни 24cm ултра-меки детали четка за да се направи уникатен збир на 6 во споредба со вашиот стандарден сет на 5.На влакната на нашата четки се сите 2 инчи долго дури и откако ќе бидат во облик на совети за да се обезбеди подолг-трајни четка живот и квалитетни резултати.5 cm (Врата Метеж Четка) #18 вкупно четка должина 23cm (Повлечи Орев и Тркала Четка) #20 вкупно четка должина 24cm (Мотор Bay Детали Четка ). ✔️ПРОФЕСИОНАЛНИ и КВАЛИТЕТНИ Setbloc Авто Детали Четка за Полнење е крајната мулти-цел детали четка сет кој добива вашето возило назад да се врти глави!Нашите Детали четки биле направена со очекување ниво повисоко од кој било конкурент : Еден на еден вид Resealable Detailers Торба како дополнителна бонус одговара на сите 6 четки со екстра простор за други детали за понудата и алатки.Вие нема да најдете друг четка поставите како тоа!.Безбедно на различни возило површини. ✔️ВИСОКО-ОДДЕЛЕНИЕ МАТЕРИЈАЛИ само со детали четка на пазарот со сопствени направена од пластични наежвам поддршка парче за да се избегне mildew се наталожуваат четки 100% метал-слободен за да се избегне гребење возила Екстра-големи 24cm мотор со детали четка е совршен за воланот и моторот bay детали.Сите четки дури и може да биде специјално означени со нашите Влажно или Суво Надворешни или Внатрешни само налепници.Совршен за вршење на глина барови, microfibers, ракавици, мали апликатори влошки, и други мали детали алатки и производи.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

13.5 оз Нерѓосувачки Челик Кафе Кригла, Вакуум Изолирани Гимнастик со Рачка, Двоен Ѕид Патување Гимнастик Првенство,

✅ Премија од не 'Рѓосувачки Челик Нашето кафе кригла внатрешниот материјал е направен со храна одделен

DEN 263.76

DYBANP Надворешноста Огледало Замена Стакло,Автомобил Широк Агол Лево Десно Загрева Крило Ретровизор Стакло,за

★ Одлични перформанси : Нашата задниview огледало стакло има мазна леќа површина, По инсталацијата, може �

DEN 2384.16

СТП Пренос Појас, Walfront Уретан Круг Belting Зелена Груба Површина СТП Полиуретан Круг Лента за Возење Пренос[3mm10m](15mm3m)

Оваа Полиуретан круг појас е груба површина,отпорност на Абење и отпорност на СТП круг појас, исто така �

DEN 2359.20