• Новак
100 Метри се Тркалаат 1/4 Хартија Лико Лента Природни Влакна njKE Теал

100 Метри се Тркалаат 1/4 Хартија Лико Лента Природни Влакна njKE Теал

DEN 672.00

Достапност
Достапно за нарачка

ве молиме контактирајте со нас прво пред да се даде негативен feed врати или да побара од А до Z тврдат Гаранција.ако сте го купиле повеќе квантитет јас ќе го намали продолжува. 1/4" Хартија Лико Лента.Природни Влакна Хартија Лико Лента или Wraphia лента е degradable и рециклираат хартија лико.Тоа е толку едноставен за користење и изгледа одлично на секој пакет.Изработени од 100% природни влакна.Оваа Лико Лентата е 1/4" ширина и може да се повлече за да 1-1/4" ширина.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Микрофибер Косата со Крпа и Завиткајте за Жени Мажи Абсорбента Брз Сува Коса Turban за Сушење Кадрава, Долго&Густа

Микрофибер Коса Крпи, Супер Абсорбента, Мека и Удобна, лесна Тежина и Лесен за да го Заврши Материјал : Ми

DEN 342.72