• Новак
NoMI Андроид 10.0 Автомобил Стерео 2 Din Радио за Lexus RX-300 2003-2009 GPS Навигација 9in екран осетлив на допир MP5 Мултимедијален Плеер Видео Приемник со 4G/5G WiFi DSP Carplay

NoMI Андроид 10.0 Автомобил Стерео 2 Din Радио за Lexus RX-300 2003-2009 GPS Навигација 9in екран осетлив на

DEN 5927.76

Достапност
Достапно за нарачка

0 Резолуција : 1920 * 1080/1024 *720 Screen Интернет : 4 G / Wifi / USB / hotspot Screen : 2.Ако не сте сигурни дали тоа е соодветно, можете да ни испратите слика на централната конзола прво.Ултра-јасно видео репродукција, замислете визуелен празник!Можете да ги зачувате сите вашите омилени канали и да слушате вести, музика и емисии во секое време. -Овој Андроид 10.Со ажурирани податоци во навигацискиот стан, нема да се изгуби повторно додека возите.* ПОГОДЕН МОДЕЛ : автомобил аудио MP5 играч компатибилен со Специфичен модел и година. * АВТОМОБИЛ МУЛТИМЕДИЈАЛЕН ПЛЕЕР : 9-инчен или 10-инчен 2.На две-зона функција ви овозможува да се игра радио/USB/SD музика додека навигација.Оперативен систем : Android 10.0 Седна Nav GPS навигациски систем играч Bluetooth автоматско радио е применува само на Специфичен модел и година.Rear view camera(опционално). * ПОДДРШКА за GPS НАВИГАЦИЈА : автомобил MP5 играч интегрирани во GPS модул поддржува онлајн и офлајн навигациски апликации на барањето на пазарот.Ве молиме бидете сигурни дека ќе имаат правилен облик/стил ОЕМ единица пред купување.5 D IPS калено high-definition капацитивни мулти-touch Digital медиа формат : Mp3 / Mp4 / WMA / JPEGSpecial функција : Bluetooth / built-in GPS / FM предавателот / мобилен телефон / MP3 плеер / радио тјунер / екран на допир / TVSpecial функција : вграден звучник / микрофон / Wifi функција / support воланот контрола / 3 G / 4 G /5 G network Built-in DSP : support Mirror линк : support DAB : Support RDS : Support Rear приказ на камерата текст : support Steering тркала контрола : support Original радар се прикаже : support Front камера текст : support GPS навигација во сајтот : support Language : Поддршка за повеќе languages Navigation вклучува : Домаќин (екран)Сите додаток и lines Reminder : инсталација на опрема потребна одредена технологија и стручни знаења, можете да одат на професионална автомобил измена работилница за да добие помош од професионална инсталација инженер.0 поддржува GPS/Bluetooth 4.0 оперативен систем, ефикасна quad-core / octa-core процесор со 1 GB / 4 GB / 6 GB RAM меморија, 16 GB / 64 GB / 128 GB ROM, со одлични перформанси, побрз и постабилен.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

СТП Пренос Појас, Walfront Уретан Круг Belting Зелена Груба Површина СТП Полиуретан Круг Лента за Возење Пренос[3mm10m](15mm3m)

Оваа Полиуретан круг појас е груба површина,отпорност на Абење и отпорност на СТП круг појас, исто така

DEN 2359.20

Микрофибер Косата со Крпа и Завиткајте за Жени Мажи Абсорбента Брз Сува Коса Turban за Сушење Кадрава, Долго&Густа

Микрофибер Коса Крпи, Супер Абсорбента, Мека и Удобна, лесна Тежина и Лесен за да го Заврши Материјал : Ми

DEN 342.72