• Новак
SUPFANS Деца Момчиња Диносаурус Руно Суичери Т-Рекс Crewneck Pullover Џемпер

SUPFANS Деца Момчиња Диносаурус Руно Суичери Т-Рекс Crewneck Pullover Џемпер

DEN 311.76

Достапност
Достапно за нарачка

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Памук,Руно.Машина За Миење.Симпатична диносаурус суичери, автомобил суичери, диносаурус џемпер, ќе додадете прскање на различни дизајн на Зимата.Надворешниот Материјал : 100% памук, мека и издржливи; Внатрешниот материјал : полиестер кадифен, топла и мека.Диносаурус печатени руно sweatshirt, симпатична дизајн, crewneck, се повлече на затворање, умерена дебелина, rib ракави, rib полите,.Погодна за секојдневно носење,одмор, отворено, дневна, училиште, спорт.Најдобар подарок за Роденден, ноќта на Вештерките, денот на Благодарноста, Божиќ и некои посебни денови.Одговара точно на големина.За да се минимизира намалување : Миење Ладна Машина перат, ја собори сува ниска.Диносаурусите се печати руно суичери pullover џемпери за момчиња 2-6 години,ќе го направат вашиот момчиња симпатична и пријатна во Зима !.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Микрофибер Косата со Крпа и Завиткајте за Жени Мажи Абсорбента Брз Сува Коса Turban за Сушење Кадрава, Долго&Густа

Микрофибер Коса Крпи, Супер Абсорбента, Мека и Удобна, лесна Тежина и Лесен за да го Заврши Материјал : Ми

DEN 342.72

СТП Пренос Појас, Walfront Уретан Круг Belting Зелена Груба Површина СТП Полиуретан Круг Лента за Возење Пренос[3mm10m](15mm3m)

Оваа Полиуретан круг појас е груба површина,отпорност на Абење и отпорност на СТП круг појас, исто така

DEN 2359.20