• Новак
KXJSMAH 12V DC Max Притисни 5000N/500 КИЛОГРАМИ Линеарна Actuator + Безжичен Контролер + Монтажа голема Заграда за Линеарни Actuator Брзина(RPM) : 850mm мозочен Удар, Напон(V) : 20mm s 1500N

KXJSMAH 12V DC Max Притисни 5000N/500 КИЛОГРАМИ Линеарна Actuator + Безжичен Контролер + Монтажа голема Заграда

DEN 1742.40

Достапност
Достапно за нарачка

Вози напон : 12 VDC.Максимална Удар : 500 КИЛОГРАМИ/5000 N.Минимална инсталација големина (целосно повече околу во средината на растојанието помеѓу две дупки) : L1= мозочен Удар+175 mm.Максимална инсталација големина (целосно продолжен околу средината на должината на две дупки) : L = 2x S(мозочен удар)+175mm.Амбиентална температура : -26 до +65 степен.Производ параметри : 1. Вози напон : 12 VDC2. Максимална Удар : 500 КИЛОГРАМИ/5000 N3. Минимална инсталација големина (целосно повече околу во средината на растојанието помеѓу две дупки) : L1= мозочен Удар+175 mm4. Максимална инсталација големина (целосно продолжен околу средината на должината на две дупки) : L = 2x S(мозочен удар)+175mm5. Амбиентална температура : -26 до +65 degree6. Вграден-во ограничување прекинувачи(Кога ќе биде завршен удар, линеарна actuator автоматски се прекинува!)7. Ниско ниво на бучава дизајн, нивоа на бучава подолу 42 db8. Работа правило : 10%.Вчитување оценет удар треба 10% работа по правило.Во 20 минути, 2minutes работа 18minutes одмор.Ако пониско оптоварување може да се прошири работата на време.9. Максимална авто-заклучување сила 6000 NIf имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ви благодариме!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат