• Новак
Wisoqu Автоматско Префрлување Прекинувач,Din Rail Монтажа на 2P Моќ уреди за непрекинато Дистрибуција Контрола 230V Енергија Дистрибуција Контрола на Опрема(63A)

Wisoqu Автоматско Префрлување Прекинувач,Din Rail Монтажа на 2P Моќ уреди за непрекинато Дистрибуција Контрола

DEN 1267.20

Достапност
Достапно за нарачка

【Сигурни и Практични】Милисекунда префрлување, уреди за непрекинато напојување, пламен-retardant домување со водич железнички инсталација. 【Безбеден и Сигурен】Кога нормално напојување е абнормален, копија на напојување ќе работат веднаш да се обезбеди континуитет, сигурност и безбедност на снабдувањето со електрична енергија. 【Долг животен Век】производот е компактна структура, сигурен пренос, лесен за инсталација и одржување, и долг животен век. 【Високо Квалитетен Материјал】Изработени од квалитетна ABS материјал, поседуваат отпорност, нула отпорност, заштита на животната средина. 【Одлични Перформанси】Автоматско префрлување прекинувач доаѓаат со стабилна структура, одлични перформанси и долг животен век.Автоматско Префрлување Прекинувач,Din Rail Монтажа на 2 P Моќ уреди за непрекинато Дистрибуција Контрола 230 V Моќ на Дистрибуција, Опрема за Контрола Како да го Користите : 1. Осигурете се дека инсталација и инсталации се изведуваат од страна на професионалци, и да ги читате инструкциите внимателно пред операцијата. 2. Ве молиме проверка на интегритетот на ATSE пред инсталацијата.Потоа користите оперативниот рачка за да го отворите и затворите ATSE, проверете флексибилност на пренос, и откривање на генерација и исклучувањето услови на оптоварување на секоја фаза на нормален и режим на извори на енергија. 3. Внимателно проверете ги чекорите за инсталација дијаграм.Ако не да го следи точно чекори поради жици или други причини, ве молиме контактирајте со време.Безбедноста растојание S1, S2 не смее да биде помал од марк во сл.Спецификација : Предмет Тип : Автоматско Префрлување Прекинувач Школка Материјал : ABS, Отценети Работен Напон : 230 V AC Номинална Фрекфенција : 50 Hz/60 Hz Електрични Ниво : PC ниво Инсталација Метод : DIN железнички Пакет Листа : 1 x Switch 1 x Прирачник за Корисникот.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Микрофибер Косата со Крпа и Завиткајте за Жени Мажи Абсорбента Брз Сува Коса Turban за Сушење Кадрава, Долго&Густа

Микрофибер Коса Крпи, Супер Абсорбента, Мека и Удобна, лесна Тежина и Лесен за да го Заврши Материјал : Ми

DEN 342.72