• Новак
Силиконски Картичка Случај Компатибилен со iPhone 11 6.1 инчи, Шок-Апсорбирање на Заштитни Случај со Држачот, Мека Тенок Паричникот Случај Компатибилен со iPhone 11 случај-Ц

Силиконски Картичка Случај Компатибилен со iPhone 11 6.1 инчи, Шок-Апсорбирање на Заштитни Случај со Држачот,

DEN 311.76

Достапност
Достапно за нарачка

【Паричникот Случај со Држачот на】сметководствена вашиот 1-2 најважните картички или некои пари, Лесен дизајн додава нема да додадете дел на вашиот i Phone. 【360° Целосна Заштита】Покрена усните за заштита на екран и камера од гребење и пуштање. 【Удобен Зафат】Силиконска гума, површинскиот слој мазна како бебешка кожа.Анти-отпечатоци и лесно да се чисти со избрише. 【Совршено се Вклопува】овој телефон случај е САМО компатибилни со i Phone 11 6.1 инчи (2019 Порака).Точни се намали испис за лесно да го пристапите копчиња, звучници, камера, полнење интерфејс. 【Компатибилен со Безжичен Полнач】ве Молиме да се земе картички надвор од случајот пред полнењето, НЕ се компатибилни со Mag Safe полнач.Зошто да изберете Homstect телефон случај со држачот? Паричникот дизајн : се земе вашата картички/пари безбедно и дискретно. Камера и екран заштита : покрена рамки за enhanced protection Мазна и удобно 9 стилски бои да се избере од Анти-отпечатоци и лесно да се чисти Нула-Resistantand капка заштита.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Микрофибер Косата со Крпа и Завиткајте за Жени Мажи Абсорбента Брз Сува Коса Turban за Сушење Кадрава, Долго&Густа

Микрофибер Коса Крпи, Супер Абсорбента, Мека и Удобна, лесна Тежина и Лесен за да го Заврши Материјал : Ми

DEN 342.72

СТП Пренос Појас, Walfront Уретан Круг Belting Зелена Груба Површина СТП Полиуретан Круг Лента за Возење Пренос[3mm10m](15mm3m)

Оваа Полиуретан круг појас е груба површина,отпорност на Абење и отпорност на СТП круг појас, исто така �

DEN 2359.20