• Новак
Metal8 Инчен 200mm Нерѓосувачки Челик Електронски Дигитални Vernier Caliper 0-200mm метална обвивка дигитални caliper Микрометар Мерење на дигитални caliper претовар

Metal8 Инчен 200mm Нерѓосувачки Челик Електронски Дигитални Vernier Caliper 0-200mm метална обвивка дигитални

DEN 863.76

Достапност
Достапно за нарачка

На мерења е потврдено од страна на бројни тестови, вклучувајќи точноста тестирање, оптоварување отпор и усогласување на тестирање на компоненти, Прецизни мерења(Резолуција : 0.Мерка Опсег : 0-8inches/200mm.Тоа може да се користи во тешки услови.001" Повторливост : 0. ★ Инчен метрички фракции конверзија.★ За разлика од повеќето прецизен дигитален дебеломер, мерење на работни места станува се повеќе сигурен и точноста со сите нерѓосувачки челик дигитални caliper. ★ Благодарение на висока прецизност собранието квалитет на материјалите и паметен дизајн, овој дигитален caliper е општ инструмент со карактеристики на професионални одделение модели.Опис на производот Име : Дигитални Caliper ● Треба да се добие прецизни мерења брзо и лесно? ♥Добие на сигурност и точност треба со нашите Дигитални Caliper! ● Дали ви се најдат оние мал број на вашиот владетел, лента мерка или аналогни caliper тешко да ги прочитате? ● Сигурни за тоа како се носи на вашите гуми упатуваа е, или дали таа камен ќе одговара дека накит поставување?Или користат заштитна обвивка притискање? ● Треба точната големина на кои бунари или лого што се на местото? ♥ Воведување на 8"/200 mm отпорен на вода дигитални caliper!И сега ♥ прикажува Фракции премногу! ♥ Ќе добие големи, лесни-за-читање LCD екран ♥ Прецизни мерења (види Техника Детали подолу) Automatic shut-off ● Едно копче се префрлате помеѓу инчи или милиметри или фракции ● Мазна, бранеа сите не ' рѓосувачки челик, без пластика, глајд модели лесно без лепење ● Позиција заклучување за дупликат мерења ● Способен за мерење на внатрешна и надворешна димензии, чекор и длабочина мерења ● Може да бидат поставени на Нула во било која позиција, за диференцијална мерење Пакет се Вклучени : Еден caliper во тешка, моделирана пластична случај плус мал шрафцигер Услуги на Клиентите Ако имате проблеми со нашиот производ, можете да кликнете на Продавачот Контактирајте со Нас копчето во вашата сметка да ни e-mail.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Микрофибер Косата со Крпа и Завиткајте за Жени Мажи Абсорбента Брз Сува Коса Turban за Сушење Кадрава, Долго&Густа

Микрофибер Коса Крпи, Супер Абсорбента, Мека и Удобна, лесна Тежина и Лесен за да го Заврши Материјал : Ми

DEN 342.72

13.5 оз Нерѓосувачки Челик Кафе Кригла, Вакуум Изолирани Гимнастик со Рачка, Двоен Ѕид Патување Гимнастик Првенство,

✅ Премија од не 'Рѓосувачки Челик Нашето кафе кригла внатрешниот материјал е направен со храна одделен

DEN 263.76

СТП Пренос Појас, Walfront Уретан Круг Belting Зелена Груба Површина СТП Полиуретан Круг Лента за Возење Пренос[3mm10m](15mm3m)

Оваа Полиуретан круг појас е груба површина,отпорност на Абење и отпорност на СТП круг појас, исто така

DEN 2359.20