• Новак
SST Тенок УВ ( 395 nm) Светло Blacklight Penlight , 3 х ААА Батерии Вклучени (Сина)

SST Тенок УВ ( 395 nm) Светло Blacklight Penlight , 3 х ААА Батерии Вклучени (Сина)

DEN 1236.00

Достапност
Достапно за нарачка

Почетна излезна моќност 620m W.Светлото станува бледо по 5 часа.Вдлабнати стаклена леќа за да се спречи нула и yellowing.Врши подобро, на боја од 100 W corded УВ светлина; Види Течење без килибар очила.Факултативна друга боја Тенок LED глави, слушалки прилог, флексибилна цевка.Нашите Тенок УВ LED светло (395 nm) користи Моќта УВ LED чип дека е 10 пати поголеми од редовните оние.Со нашата специјална дизајн, топлина генерирана од чип е ефикасно исцедена.Како резултат на тоа, температурата на LED чип останува речиси иста како онаа на LED глава.Овој резултат го прави нашите LED светла потрајни од нормално LED светла.Sunlite е солиден LED Penlights доаѓаат со ограничена доживотна гаранција.Нашите различни бои LED глави се лесно заменлив и се изградени со цврст меч и вдлабнати стаклена леќа.Пролетта додадена на LED глава помага да се заштити penlight (и особено ги контактите на батеријата) од влијание.Гаранцијата не опфаќа оштетувања предизвикани од батеријата испуштање или истекување вода.Кога ова се случува, ќе видите една црна дамка во центарот на LED, наместо жолт квадрат.Ве молиме јавете се 785-8328818 за размена опција, ако penlight не е покриено со гаранцијата.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

13.5 оз Нерѓосувачки Челик Кафе Кригла, Вакуум Изолирани Гимнастик со Рачка, Двоен Ѕид Патување Гимнастик Првенство,

✅ Премија од не 'Рѓосувачки Челик Нашето кафе кригла внатрешниот материјал е направен со храна одделен

DEN 263.76