• Новак
AUTOKOLA Моќ Огледало за Седан Вагон C SRT8 Лево Загрева Хром 14860088

AUTOKOLA Моќ Огледало за Седан Вагон C SRT8 Лево Загрева Хром 14860088

DEN 1103.76

Достапност
Достапно за нарачка

Ве молиме проверете Fitment Филтер и Опис за да видите дали оваа точка ќе работат на вашето возило пред да го купите!.Белешки : Локација : Left; Нови во Кутија - Одговара и Квалитетот Гарантирано!; Вграден-во јачина на светлината : Без Сигнал Светлина; Виткање type : Non-виткање; Загреан : Загреан; Меморија се потсетиме : Без меморија; Количината продаваат : се Продаваат поединечно; Производ одговара : Директно Одговара; го Заменува oe број : 1 CJ991 XRAC-управувањето со јавните средства; Боја/крај : Хром; се Препорачува употреба : OE Замена; го Заменува partslink број : CH1320340; Puddle светлина се вклучени : Без Puddle Светлина; Автоматско затемнување : Без Автоматско Затемнување; Слепа точка детекција : Без Слепа Точка Функција.Опис : рок на Гаранција : 1 Година; Гаранција Услови; Условите на Употреба; важечката Гаранција Политика.Гаранција : 1 година Kool Vue гаранција.Дел# : CH1320340,1 CJ991 XRAC-PFM.Ве молиме проверете Fitment Филтер и Опис за да видите дали оваа точка ќе работат на вашето возило пред да го купите!Description Warranty : 1 Year Warranty Услови и Conditions Terms на Use Warranty Покриеност Policy Replacement Mirror Notes Location : Лево Нови во Кутија - Одговара и Квалитет Загарантирана!Вграден-во јачина на светлината : Без Сигнал Light Folding type : Non-folding Heated : Heated Memory се потсетиме : Без memory Quantity продадени : се Продава individually Product одговара : Директни Fit Replaces oe број : 1 CJ991 XRAC-PFMColor/крај : Chrome Recommended употреба : OE Replacement Replaces partslink број : CH1320340 Puddle светлина се вклучени : Без Puddle Light Auto-затемнување : Без Авто-Dimming Blind место детекција : Без Слепа Точка Feature Glass работата : Моќ Glass Interchange дел број : 1 CJ991 XRAC-управувањето со јавните средства, CH1320340 Prop 65.Состојба : New Location : Лево.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Микрофибер Косата со Крпа и Завиткајте за Жени Мажи Абсорбента Брз Сува Коса Turban за Сушење Кадрава, Долго&Густа

Микрофибер Коса Крпи, Супер Абсорбента, Мека и Удобна, лесна Тежина и Лесен за да го Заврши Материјал : Ми

DEN 342.72