• Новак
HONGER Круг Слоевит Полица за Складирање Багажник, Rotatable Кујна Складирање Полица Мулти-Слој на Овошје и Зеленчук Рек Домаќинство Складирање Полица за Кујна, Дневна Со?

HONGER Круг Слоевит Полица за Складирање Багажник, Rotatable Кујна Складирање Полица Мулти-Слој на Овошје и

DEN 1293.60

Достапност
Достапно за нарачка

√ Дише : Шифрирана жица mesh дише кошница држи овошје и зеленчук, свеж; шупливи надвор дише врвот, направете овошје и зеленчук не е лесно да изгние.Answer : ___________________________ Note : Само 1*кујна количка, без никакви други додатоци. √ Погодно : Ротирачки барабан дизајн, тоа е полесно да се добијат повеќе директно, Ротари да добиете повеќе пригоден, користете различни; слој растојание е зголемено од двете страни на ограда за заштита на заштита на стоката не слајд, повеќе увери. √ 360° Слободно движење : на врвот од табелата може да складирање на работите,не трошете простор, и складирање солидна не се тресат.Место работи повеќе умен, да ги задоволат вашите потреби.Со универзалната тркала, 360° за лесно чистење, слободно движење. √ Мулти-за употреба : Овој возен комунални количка е лесен за складирање и транспорт, погоден за чување на дребулии, книги, играчки, шминка, храна, уметност резерви, како и други складирање објекти.Мулти-цел Комунални Количка може да се користи во канцеларија, кујна, дневна соба, спална соба, ресторан, кујна, перална, и за статистика, итн. √ По-продажбата на Услугата : може да бидат сигурни да ги купите нашите производи.Ако имате било какви сомнежи, само нас контакт, ние ќе ви даде задоволни решение во рок од 24 часа. 1. Круг ротирачки кујна складирање полица е поудобно и директен.2. Храбар и задебелена, анти- ' рѓа, и анти-корозија материјал.3. Тоа може да бидат ротирани од 270° лево и десно, што е погодно да се движат и да се работи повеќе погодно.4. Зголемување на голем капацитет, да се зголеми на слој проред, и заштита на огради на двете страни за да се спречи предмети од лизгање off.5. Шифрирана жица mesh дише кошница за да се задржи свежината на овошјето и зеленчукот.6. Монтажни тркала.

Спецификацијата

Name:
Rotatable Kitchen Storage Shelf
Material:
Carbon steel
Number of layers:
3/4/5
Suitable scene storage:
Living room, Bedroom, Bathroom, Kitchen
Tube thickness:
15mm
Size:
as show
Color:
Black
Packing included:
1 x Floor multi-layer shelf :
1. Please allow 1-3cm error due to manual measurement. Please make sure you do not mind before you bid. :
2. The colors may have different as the difference display, please understand. :
After-sales service:
If you have any questions about our kitchen trolley, please contact me in time. I will provide you with the best service within 24 hours. :

Со стоката дадена додека купуваат