• Новак
ZicHEXING Мини Отворено Светло Факел Светилка Keychain Светлина Телескопски Преносни Алуминиум Легура Со Висока Енергија Светилка

ZicHEXING Мини Отворено Светло Факел Светилка Keychain Светлина Телескопски Преносни Алуминиум Легура Со Висока

DEN 53.28

Достапност
Достапно за нарачка

Направени од премиум материјалот, тоа е силна и шок отпорни.Мултифункционален, Фенерче Светилка Светлина факел keychain.Погоден за Себе Безбедност, велосипедизам, спелеолошки, качување, кампување, велосипедизам, истражување и активности на отворено.LED Конвексни Леќа светилка, лесно да тужи.Со уникатни тока, лесно можат да бидат прикачени на вашиот keychain.Карактеристики : Направен од премиум материјалот, тоа е силна и шок отпорни.Мултифункционален, Фенерче Светилка Светлина факел keychain.Погоден за Себе Безбедност, велосипедизам, спелеолошки, качување, кампување, велосипедизам, истражување и активности на отворено.LED Конвексни Леќа светилка, лесно да тужи.Со уникатни тока, лесно можат да бидат прикачени на вашиот keychain.Опис : Телескопски дизајн, одлична за итна помош.Мал и лесен, преносни да се носат.Тоа ќе биде подарок за вашите пријатели.Спецификации : Предмет Тип : Flashlights Light Извор : LED Bulbs Body Материјал : Алуминиум alloy Zoom : No Waterproof : No Support Dimmer : Еден file Flashlight Тип : emergency Lighting Растојание : 50 m Color : Различни Бои(Случаен испорака)Големина : 117*15mm Packing Содржина : 1 x Искривено Огледало LED Светилка Torch3 x AR13 копчето батерии.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Микрофибер Косата со Крпа и Завиткајте за Жени Мажи Абсорбента Брз Сува Коса Turban за Сушење Кадрава, Долго&Густа

Микрофибер Коса Крпи, Супер Абсорбента, Мека и Удобна, лесна Тежина и Лесен за да го Заврши Материјал : Ми

DEN 342.72