• Новак
Песната Радио Флаер Tricycle Бебе на Велосипед Дете Велосипед 4 во 1 Количка за дете што се склопува двонасочна Внатрешна и Надворешна Ротација Преносни Tricycle (Боја : Роз?

Песната Радио Флаер Tricycle Бебе на Велосипед Дете Велосипед 4 во 1 Количка за дете што се склопува двонасочна

DEN 996.00

Достапност
Достапно за нарачка

♥[Безбедност Ограда] : сигурносен појас и парапет дизајн за да се заштити вашето бебе. ♥[4 во 1] : 4 во 1 е погодна за 1-3-6 години бебе, можете да го користите за долго време како вашето дете расте. ♥ [Прилагоди на awning] : Тоа може да се засенчени, и на бебето, можат да бидат заштитени со прилагодување и мулти-агол. ♥[Промена флексибилна контрола на волан] : Лесно да се контролира со рака им помогнам на стап за насока на возење. ♥[Седиште реверзибилна] : Родител-дете интеракција, агол, секогаш можете да ги споделите бебето и Мама дојде во контакт. ● бидејќи нашиот велосипед е многу безбедно, лесен за носење и чување на податоци, со цел да се осигура безбедноста на бебето, тоа е уреден така што нема да падне не се лизга на возилото и на задните седишта.Можете да се грижи за бебето во секое време, насекаде.Име на производ : Деца tricycle Age : 1-3-6 години old Material : јаглерод steel Product тежина : 9 kg Color : розова, зелена, сива, blue Size : 60 X76 X105 CMProduct карактеристики : мала тежина, шок апсорпција, отпорност на абење.Answer : ___________________________ Note : 1. производителот препораки е 1-6 години, ние препорачуваме да изберете висина на вашето бебе.2. облека, заштитна облека, не треба да се користи за транспорт.3. Ве молиме да го користите под директен надзор на возрасен.4. Ако децата се премногу млади, тие се неурамнотежени, додека тие имаат добра контрола на tricycle, родителите треба да посветат повеќе внимание на децата.5. Кога извршување на рачни мерења, бидејќи производот грешки се вклучени tricycle само малку боја.Овој производ 1-3 Cm.Ве молиме, различни дисплеј, кој тоа sho.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат