• Новак
Деца Бебе Девојки Лето Тимови Краток Сет Кавга Врвот+Флорални Кратки Панталони Headband Облека

Деца Бебе Девојки Лето Тимови Краток Сет Кавга Врвот+Флорални Кратки Панталони Headband Облека

DEN 143.76

Достапност
Достапно за нарачка

Бидете сигурни дека ќе цел од FOCUSNORM ако навистина сакате да го добиете она што сте платиле.Само FOCUSNORM 's тимови треба да бидат внимателно разгледани во висок квалитет пред превозот.Рака Мие Само. 1-3 работни денови за испорака од страна,9-18 работни денови за испорака со FOCUSNORM.Материјал : Памук мешавина, меки и удобни, не му наштети на бебето девојки здравјето на кожата.Дизајн : Износени слоевит рамо, кратки ракави,цветни панталони со еластичен појас и симпатична лак, цвет headband.Повеќе мода за мало бебе.Повод : Пролет,Лето.Совршен за секојдневно носење, посебно accasions или photoshoot, вашиот малку девојки ќе добиете многу комплименти носи тоа.Облека : Рака Мие Препорачува Со Ладна Вода, Не Кајгана, Висат Линија Или Сува.Боја : Z Беж | Големина : 0-6 Месеци Промоции може да се разликуваат во зависност од бојата/големина.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат