• Новак
FAVOMOTO 20pcs Микрофибер Очила Ткаенина за Чистење Леќи за Очила Бришејќи Крпа Очила Почиста Види Телефон Екран Облека Огледало Екрани Крпа (по Случаен избор Боја)

FAVOMOTO 20pcs Микрофибер Очила Ткаенина за Чистење Леќи за Очила Бришејќи Крпа Очила Почиста Види Телефон

DEN 432.00

Достапност
Достапно за нарачка

Нашите носат-отпорни, микрофибер крпа за чистење е идеален за деликатна површини како што се очила, мобилен телефон и камера прикажува, огледала, накит, итн.Мека, трајни и применливи, тие се безбедни за употреба на вашиот деликатна екрани и леќи.Специјално дизајниран да биде лесен без да се жртвува било издржливост.Чистење со крпа може да се одржи својата мека чувствуваат и ефективноста по повеќе чистење користи.Можете брзо чистење на прашина и нечистотија, без гребнатини, отпечатоци од прсти, дамки од масло, дамки од вода, итн.Може да се мијат постојано се обезбеди долгорочна употреба.Згора на тоа, без отпад и еколошки.Опис Направени од мека цврсто микрофибер материјал што апсорбира и ги отстранува прашината, масло, smudges, отпечатоци од прсти и нечистотии без да остават било гребнатини и дамки.Екранот чистење брише помогне за чистење на очила и да се прошири вашиот објектив' живот.Ја апсорбира влагата во прилог на рамка и чувајте го сув.Карактеристики - Боја : Случајни боја,- Материјал : Микрофибер, Големина : Околу 15.00 X15.00 X0.10см/5.89 X5.89 X0.04inch,- Нашите носат-отпорни, микрофибер крпа за чистење е идеален за деликатна површини како што се очила, мобилен телефон и камера прикажува, огледала, накит, итн.- Можете брзо чистење на прашина и нечистотија, без гребнатини, отпечатоци од прсти, дамки од масло, дамки од вода, итн.- Може да се мијат постојано се обезбеди долгорочна употреба.Згора на тоа, без отпад и еколошки.- Мека, трајни и применливи, тие се безбедни за употреба на вашиот деликатна екрани и леќи.- Специјално дизајниран да биде лесен без да се жртвува било издржливост.Чистење со крпа може да се одржи својата мека чувствуваат и ефективноста по повеќе чистење користи.Пакет Вклучувајќи 20x очила бришејќи облека.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Микрофибер Косата со Крпа и Завиткајте за Жени Мажи Абсорбента Брз Сува Коса Turban за Сушење Кадрава, Долго&Густа

Микрофибер Коса Крпи, Супер Абсорбента, Мека и Удобна, лесна Тежина и Лесен за да го Заврши Материјал : Ми

DEN 342.72