• Новак
(4) Американскиот ДИЏЕЈ 15 ХЕКСАДЕЦИМАЛЕН БАР IP LED Линеарна Миење Тела

(4) Американскиот ДИЏЕЈ 15 ХЕКСАДЕЦИМАЛЕН БАР IP LED Линеарна Миење Тела

DEN 1850.40

Достапност
Достапно за нарачка

(4) Американскиот ДИЏЕЈ 15 ХЕКСАДЕЦИМАЛЕН БАР IP LED Линеарна Миење Тела (RGBWA+UV, IP65).Seetronic IP65 Заклучување Кабелот за Напојување. 2 x Мраз/Дифузија Филтер.Сјајот Shield. 2 x Омега Загради.Американскиот ДИЏЕЈ 15 ХЕКСАДЕЦИМАЛЕН БАР IP е IP65-номинална мултифункционален линеарна миење тела наменети за внатрешна или надворешна употреба.36" разноврсна тела користи петнаесет 12 W 6-во-1 ХЕКСАДЕЦИМАЛЕН Led диоди (RGBAW + UV) карактеристики индивидуално контролиран делови со Зона за Контрола и 25-степен зрак агол.На задниот панел нуди Seetronic, IP65-номинална 5-пински XLR, DMX во/надвор, и Seetronic IP65-номинална моќност заклучување I/O конекции за да daisy синџир моќ и податоци.И DMX и моќ конекции се опремени со гума капаци, додека OLED екран со допир копчиња помага да се лесно да се движите функциите на тела.Со сите метални, црна домување и IP65 надворешна оценка, својата заштитени од елементи вклучувајќи прашина, песок, влага и течности.Американскиот ДИЏЕЈ 15 ХЕКСАДЕЦИМАЛЕН БАР IP вклучува сјајот штит, две Омега загради, на заклучување кабелот за напојување, и се отстранува и дифузија на филтерот за да го промените зрак агол.IP65 отценети – ги штити од прашина, песок, moister, вода Сите метална конструкција со црна домување Вклучува тешки-должност заградата Сигурни-кодот за заклучување заградата систем (сигурно не се заклучи на секои 10°) Треперење-слободен за филм и емитува 63 изградена-во боја макроа.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Микрофибер Косата со Крпа и Завиткајте за Жени Мажи Абсорбента Брз Сува Коса Turban за Сушење Кадрава, Долго&Густа

Микрофибер Коса Крпи, Супер Абсорбента, Мека и Удобна, лесна Тежина и Лесен за да го Заврши Материјал : Ми

DEN 342.72