• Новак
KEEPREAL Виножито Еднорог Влажно и Суво Торба за Текстил Пелена&Костим за капење,Travel&Плажа - Отпорен на Вода Влажни воздушни Перници - Совршени за Влажна Облека, Toiletries, Pa

KEEPREAL Виножито Еднорог Влажно и Суво Торба за Текстил Пелена&Костим за капење,Travel&Плажа - Отпорен на

DEN 460.80

Достапност
Достапно за нарачка

✅ВОДООТПОРЕН И ОБНОВЛИВИ-Во мокра торба е направен од водоотпорен TPU.Единица Тежат : 130g Large торба за бебе пелена,пливачки костуми ,облека, фитнес облека и повеќе.Reusable A подобра алтернатива за еднократна употреба на пластични кеси, Влажни Кеси може да се користи повторно и повторно.Вашето задоволство е наша трајна извршување. ✅МУЛТИ-ФУНКЦИОНАЛНИ воздушни ПЕРНИЦИ-навистина прекрасен торба што ви овозможува да го носи вашиот влажни и суви предмети во иста вреќа.Тоа не содржат BPA и е безбедно за бебиња после тестирањето.8", држи до 8 пелени.Водоотпорен Protectionwet торба ткаенина е Twill водоотпорен крпа со TPU вградени во ткаенина.Пак внатре-надвор да се мијат.7"; мала тежина, лесно да се носат.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Микрофибер Косата со Крпа и Завиткајте за Жени Мажи Абсорбента Брз Сува Коса Turban за Сушење Кадрава, Долго&Густа

Микрофибер Коса Крпи, Супер Абсорбента, Мека и Удобна, лесна Тежина и Лесен за да го Заврши Материјал : Ми

DEN 342.72